Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Senki nem keres, senki nem...

Senki nem keres, senki nem ír, senki nem válaszol, senki nem hív, senki nem kérdezi meg hogy vagyok, nulla értesítés hónapok - lassan évek - óta. Mi a franc történt az emberekkel?

Figyelt kérdés

Mindenki a saját világát éli vagy mi van? Nem értem mi történt az emberekkel.

Csak akkor keresnek, ha kell nekik valami. Miért/mióta lettek ilyen számító egoista seggfejek az emberek?


dec. 29. 10:29
1 2 3 4
 1/32 Barnabas333 ***** válasza:
71%

A technika és TV világa sajnos elvitte az embereket egy rossz irányba.

De mindig is önző volt az emberiség, maximum te eddig nem vetted észre.

dec. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Titeket mennyien szoktak keresni bizonyos időközönként?


Én próbálok barátkozni, de hihetetlenül zárkózottak és bizalmatlanok lettek az emberek.

dec. 29. 10:31
 3/32 anonim ***** válasza:
94%

Engem sem keres szinte senki. Csak a férjem, családom egy része.

Nekem elég is. Más szinten vagyunk. Nincs ezzel baj, úgy gondolom.

dec. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Barnabas333 ***** válasza:
18%
Meg itthon sajnos extra jellemző ez, szegény országban sokkal bizalmatlanabbak.
dec. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
87%
Nekem pont az a bajom néhány ismerősömmel, hogy túl gyakran keresnek, és nem fogják fel, hogy rajtuk kívül is van életem, vannak más barátaim is.
dec. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Ha huszonévesen ez van velem, mi lesz később?
dec. 29. 10:38
 7/32 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen ez, sok embert "ki kell próbálni", mire igaz barátokat szerzünk. Szerencsére vannak állandó kapcsolataim. Elfogadom, hogy valamelyikük néha elfoglaltabb, de ha idejük engedi, nagyokat dumálunk. Telefonon, személyesen. Programokat sajnos ritkán tudunk tervezni, de én amúgy is inkább elméleti ember vagyok, velem beszélgetni lehet jókat.
dec. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
78%

Az életben én is így jártam az emberekkel.

Egyoldalú kapcsolattartás van.

Akik egymást élőbel gyűlölik (komolyan ártottak egymásnak karrier, vagy egyéb szempontból), FB-n kirakják az együtt bulikázós-kajálós-nyaralós képeiket, stb.

Én senkivel nem tettem ilyet, engem nem keresnek...

dec. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
52%

"Meg itthon sajnos extra jellemző ez, szegény országban sokkal bizalmatlanabbak."


Ez nem igaz, SŐT! Pont fordítva!

A magyarok így vannak beprogramozva. Ez a magyar néplélek. Pl. Dél-Amerikában sokkal közvetlenebbek és kedvesebbek az emberek. Más kultúra. Pedig szegényebbek. Ha az összes magyar holnap milliárdos lenne, akkor még jobban zárkózottabbak lennének.

dec. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Barnabas333 ***** válasza:
100%
9-es oké csak mivel itt élek nem ismerek más emberek szokásait ebből gondoltam, hogy a pénz és bizonytalan megélhetés...
dec. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!