Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gondnokság alatt lèvő agresszí...

Gondnokság alatt lèvő agresszív idős emberrel mit tehetek jogilag, hogy megszűnjön a problèma?

Figyelt kérdés

Vannak kisebb fèlreèrtèsek köztünk a szomszèd bácsival.

Pl. reggel nem indíthatom el az autót, hogy dolgozni menjek mert jön ès fenyegetőzik.

Ez addig fajult, hogy bejött az udvarra reggel egy baltával 2 orbitális pofon után elvitettem a rendőrökkel.

Az esetek 90%-ban normális, de mikor nem tudja kialudni magát vagy kikattan akkor ettől csúnyábban is viselkedik. Ez a vègtelensègig nem mehet! Segítsetek.


dec. 29. 11:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Oh boy.

Volt alattunk egy gyűjtögető néni, jöttek tőle a csótányok, én mindennél jobban gyűlöltem a nőt, mikor arra kattintottam fel a lámpát a fürdőben hajnal háromkor, hogy egy csótány mászik rajta (előtte héten volt nálunk kb. a hetedik irtás...), és én is aláírtam a petíciót, hogy kezdjenek valamit a nénivel... Kezdtek, elrendeltek nála egy kényszertakarítást, otthon voltam, végignézhettem és -hallgathattam, ahogy a hetedikről dobálják le a szemetet a lakásából konténerekbe, a néni meg üvöltve zokog, hogy elveszik tőle mindazt, amit az évek alatt összegyűjtött.

Nem tudom, van-e valami szociális szolgálat, aminek tudnád jelezni, hogy a szomszédod finoman szólva kattos. Azóta egyébként másik albérletbe költöztem (annyit tudok, hogy a gyűjtögető néni, azon kívül, hogy kipucolták a lakását, semmi mentálhigiéniás segítséget nem kapott), itt is van egy kattant néni, legalább nem gyűjtöget, de minden alkalommal személyes sértésnek veszi, ha este 10 és reggel 6 között érek haza, vagy megyek el. Mivel műszakozom, legtöbbször hajnali kezdéssel, sosem leszünk barátnők. De legalább már nem jön ki visítani, hogy a kva anyám, ha le merek menni a lifttel.

dec. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!