Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az emberiség legnagyobb...

Mi az emberiség legnagyobb problémája?

Figyelt kérdés

#politika #otthon #mentális egészség #kultúra, közösség #üzlet, pénzügyek
dec. 30. 14:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

20-as Orban nyomja el atmzokat akik hagyjak

Tanarok kapnak beremelest de pl 1 videki tűzoltó dolgozzon fele annyiert mint 1 tanar? Jövőre ebből problema lehet és ez nem Brüsszel hibaja fidesznyik

dec. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Leginkább az 1-es kommentelővel értek egyet.
dec. 30. 21:38
 23/29 Barnabas333 ***** válasza:
50%
22es igaz, csak nem akartam ismétlést leírni azért ragadtam ki dolgokat...😁
dec. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Valamelyik másodjára néztem meg a távol a világtól című mostani filmet. Néhány értékes monológ megragadott, amikhez eléggé tudtam kapcsolódni.

Hogy valójában senki nem irányítja itt a világot. Vannak persze magasabb pozícióban lévő emberek, akik szükség esetén hamarabb jutnak el az információkhoz, de tenni ők sem tudnak semmi ellen. Az emberekkel végeztetnek be mindent. Az emberiség saját magát fogja elpusztítani, ha nem kezdjük el szeretni önmagunkat és egymást. Nem is olyan sokára. Polgárháború.

dec. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Az emberiség és a föld legnagyobb problémája az két különböző dolog.


Az emberiség legnagyobb problémája a saját kib*szott önző személyisége, hogy soha semmi nem elég, és ami van, az csak az övé legyen, emiatt folyamatosan pusztul a föld ha úgy tetszik.


A föld legnagyobb problémája pedig maga az ember!


Nemrég láttam egy dokufilmet, vagy egy videót a YouTube-on már nem emlékszem, hogy ha az emberiség kihalna, akkor a föld egy idő után visszaállna a normális kerékvágásba. Nem pusztulna tovább.

jan. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Két igazán nagy probléma van:


1. Logisztika nem elég fejlett. Afrikában éheznek, itt az áruházak meg raklapostól öntik ki az üdítőket és semmisítik meg a kaját. Ez pusztán logisztika, nem ott vannak a dolgok ahol szükség van rájuk.

2. Kapzsiság. Sokkal élhetőbb világ lenne kapzsi szemlélet nélkül. Simán lehetne például olyan gazdaság, hogy szezonálisan 1-2 dolog (akár mindig más) teljesen ingyenes lenne. De amíg az van, hogy ha ingyenes lenne a szederlekvár akkor ajtótámasznak is azt vinnék akkor is ha nincs rá szükség, addig ez nem tud megvalósulni.

jan. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem, hogy...


hogy elnyomják a magyarokat, a magyarságot alantas entitások.

febr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Az emberiség legnagyobb problémája, hogy nem a szent, igaz, hatalmas és jóságos ISTENnel él, hanem a megromlott értelme útján jár. Aztán így nézünk ki.
márc. 11. 09:18
 29/29 anonim ***** válasza:

Az emberiség minden problémáját megoldaná:


Isten és az Univerzum szeretete, a spiritualitás, a jóság evilági megvalósítása, világbéke, sok-sok zöldség és gyümölcs. Vadász ne bántsd Bambit. Gyroszos légy vegán.


És csatolják vissza Nagy Magyarországot, a kissebbségeknek meg kalap kabát 2 óra. Ja bocs 1 óra.


Ezt gondolja Isten, Brahman és Krisna. És Jézus, apukájával Jahvéval, de még Allah is utal rá egy szúrában. A magyaroknák járó kártérítést később kiszámlázzuk.


Nekem is volt már lakásfoglalóm, azt nem vezettem át a tulajdoni lapra az emberkét.

márc. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!