Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen nő totálisan hülyének...

Az ilyen nő totálisan hülyének nézi a másikat?

Figyelt kérdés

Totál ridegen közli velem, miután megpróbáltam beszélgetést kezdeményezni, hogy nem akar most senkivel sem beszélni, nem érdekli, ha haragszom rá, és arra, hogy mi a baj, azt feleli, hogy nincs baj, meg hogy senkinek semmi köze hozzá...

Aztán nem sokkal később meg az orrom előtt nevetgélve bájcseveg egy másik kollégával.



jan. 2. 23:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%
Az emberek főleg párkapcsolat esetén bonyolultak, zavarosak. Nem biztos hogy van értelmes magyarázat viselkedésére. Lehet hogy hallott vagy látott valamit, amiből összekombinált valamit veled kapcsolatban.
jan. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
19%
Nem értem, ezzel mi a baj. Nem akar tőled semmit. Ettől függetlenül azzal beszélgethet, akivel akar.
jan. 3. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a másik kolléga férfi?

Mert ha igen, akkor te nem vagy érdekes számára. Vagy túl nyomulsz, ezért viselkedik ridegebben.

jan. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
24%
Ja, hogy te többet akarnál tőle? Neked még nem mondták, hogy házi nyúlra nem lövünk?
jan. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
28%
Ha azt mondja: nem vagy elég szimpatikus nekem/nem keltetted fel eléggé az érdeklődésem ahhoz, hogy többször beszélgessek veled, te hogy reagáltál volna? Mit éreztél volna? Szerintem már számtalan embernek, nőnek és férfinak is volt rossz élménye az ilyen őszinte megnyilvánulása kapcsán. Sértő, tiszteletlen lett volna a fenti megfogalmazás szerinted? Sokszor én is sunnyogok, konfliktust kerülök. Te a nő helyében mit és hogy mondtál volna?
jan. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
68%

Sajnos nagyon igaz, amit az 5-ös írt, én még hozzátenném, hogy általában borzasztóan gyerekesek és arrogánsak is.


Sztem hagyd a fenébe, egy ennyire logikátlanul viselkedő éretlen nővel a jövőben is bőven lesz prolémáf.

jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
74%

12:


Mondjuk rágyúrhatnál kicsit a szövegértésre. A kérdező leírta utána egy válaszban, hogy a nő a városban még nagyon is kedvelte, ergo a nő logikátlan óvodás viselkedése zavarja.

Am igaz, amit korábban írtak. Komoly kapcsolatot semmiképp nem kezdenék vele, mert ahhoz gyerekes, de ha játszod a távolságtartó macsót egy ideig, simán lefektetheted utána.

jan. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
18%

Lehet, hogy az irodában pont felhúzta valaki vagy valami, amikor megszólítottad, a feladat, a főnök, egy másik kolléga, ügyfelek, bármi, a másik kolléga meg lehet, hogy valami jó hírt hozott neki, vagy előtte nem akarja ilyennek mutatni magát, lehet, hogy a másik kolléga olyan pozícióban van, ami miatt rejtegeti előtte a negatív arcát. Az utcán meg amikor találkoztatok, nem a munka feszítő közege volt, hanem egy kötetlenebb szituáció, ezért viselkedhetett veled ott másképp.

Ha a főnököddel tapasztalod ezt, akkor milyen kérdést írsz ki?

jan. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!