Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire hihető szerinted az,...

Mennyire hihető szerinted az, hogy valaki elfelejti, hogy valaki felé nem kevés tartozása van?

Figyelt kérdés

2 hónapja kellett volna már vissza utalnia, először hazudott, hogy az ünnepek miatt csúszik a tranzakció(nem utalt), aztán meg december elején utalja fizetés után. Most azt írta, hogy annyi dolga volt, hogy teljesen kimenet a fejéből.


Hogy lehet ilyet elfelejteni? Vagy más szerint is kamu az egész sztori? 😅



jan. 3. 17:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
akik tartoznak azok szeretnek felejteni , felejtés ellen jöttek létre a behajtók ők így vagy úgy segítenek emlékezni
jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Én se hittem el neki természetesen. Alapból ilyen természetű, hogy hazudik allandoan ahelyett, hogy szembenézne a problémáival. De nyilván egyszerűbb lapítani és várni, hogy a másik megunja a játszmázását.


Szerencsémre a rossz természetéből adódóan elég sok olyan dolog van amivel remélhetőleg tudom motiválni arra, hogy végre gerincesen tudjon viselkedni es rendezze a tartozasat felem. :)


El nem tudtam volna képzelni egyébként, hogy ilyen beteg, gátlástalan ember létezik ezen q földön.

jan. 3. 22:08
 13/14 anonim ***** válasza:
Semennyire sem hihető, csak szimplán hülyére vesz téged. Ha pedig tudtad róla, hogy ilyen jellemtelen sz@ralak akkor te se vagy komplett, hogy kölcsön adtál neki.
jan. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

#13 Együtt voltunk még akkor és naív voltam. Elkezdett könyörögni, hogy majd visszafizeti én meg megsajnáltam...


Rejtett nárci szerintem és emellett nagyon durván tud manipulálni is.


És azért azt se tudtam elképzelni, hogy ha valakit szeretsz/szerettél egyszer, azzal ilyet még tud tenni valaki..

jan. 4. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!