Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed az alábbi...

Mi a véleményed az alábbi humorérzékről? 18+

Figyelt kérdés

A környezetemben élő férfiak folyamatosan péniszvicceken tudnak csak nevetni. Csak azok a dolgok a viccesek számukra, amiben dugás, maszturbáció, és egyéb szexuális töltetű dolog szerepel. De úgy ez elmondható mindenre. Még ha valaminek semmi köze nem lenne a szexhez ők akkor is azt látják bele. Ha ismered a cards against humanity-t, akkor erre egy jó példa lehet, hogy adott egy szitiáció, és ha éppen egyáltalán semmi köze nincs a témához a válasznak akkor is az a válasz lesz a vicces számukra, amiben fasz, szex, punci, dugás stb van.

Számomra ez egyáltalán nem vicces, és igazából eléggé unalmas is, hogy mindenben csak azt látják. Nem vagyok prűd, de nekem ez már nagyon sok.

Velem van a baj?



jan. 5. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem proli viselkedésre utal. Egy-egy vicc nekem simán belefér adott társaságban, de amit leírtál az számomra taszító.
jan. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Alacsony az intelligenciájuk, alpáriak, infantilisek, ennyi. Nekem erről az jut eszembe, amikor a kisgyerekek viccesnek érzik azt mondani csak úgy, hogy: kaki, pisi.... mert ugranak rá a felnőttek . Csak ők aztán kinövik (de lehet hogy nem, és belőlük lesznek az általad fent bemutatott díszpéldányok). Lehet így akarják magukra vonni ök is a figyelmet.

Egy biztos, nem veled van a probléma.

jan. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
A környezetedben élő férfiak alpári, bunkó emberek. Párod is ilyen? Akkor gratulálok a választásodhoz!
jan. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

"amikor a kisgyerekek viccesnek érzik azt mondani csak úgy, hogy: kaki, pisi.... mert ugranak rá a felnőttek"


És tényleg :) Már értem miért trágárkodnak akkor annyit egyesek.

jan. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Nyers humornak nevezik vagy altesti humornak. Valószínűleg a személyiségük is ilyen. Nem mondanám hogy alacsony intelligenciára vall, mert ez ettől független. Volt egy osztálytársam aki nagyon alja humorral rendelkezett, de sokat tanult, dolgozott és komoly ember lett belőle.
jan. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Èn erre azt szoktam mondani hogy èhes disznó makkal álmodik szindróma.

Tuti nem kapnak otthon puncit, ezèrt látják mindenben a szexet. Agyukra ment a szex hiány. Talán azt hiszik, ha így előadják magukat akkor nem gondolná róluk senki hogy nincs nemi èletük. Kompenzálnak. Mint amikor az alacsony pasi nagy magasított kocsit vesz, amiben nagynak èrzi magát.

jan. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-osnak

egyetértek, de ha egy alacsony "férfi" nagyobbnak akarja érezni magát, akkor nem kicsi kocsit vesz, amibe alig fér bele?

márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!