Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen termékeket utáltok...

Milyen termékeket utáltok megvásárolni?

Figyelt kérdés

Nálatok melyek azok a termékek, amit utáltok, vagy nem szerettek megvásárolni, de mégis megvásároljátok?

Tudtok példákat írni, amiért nem szívesen adtok pénzt, de elkerülhetetlen?



jan. 8. 13:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
81%
Utálok vásárolni, de legrosszabb a cipő, ruha.
jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
91%

Én már ott tartok, hogy mindent, főleg, mikor a pénztárnál vagyok. Teljesen elszornyedek, hogy az ember egy vagyont ott hagy és alig vett valamit .

De ettől függetlenül pl nadrágot, mert utálom felprobalni.

jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Metionin ***** válasza:
84%
Női higiéniai termékek, most komolyan, fizetnem kell, mert menstruálok, ne már...fogamzásgátló cuccokra is igazán járhatna tb támogatás, ha már fizetem.
jan. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
90%

Alapvetően plázákba utálok menni, úgyhogy ott bármelyik boltban akármit kell venni, eléggé kellemetlen :D


De komolyabban válaszolva, vécépapírt azért nem szeretek vásárolni, mert gyorsan fogy és mivel gyalog járok mindenhová, a 10-es csomagot nem könnyű magammal vinni, a 4-es meg nem éri meg.

Másrészt óvszert, elsősorban mert ösztönösen kellemetlenül érzem magam vásárlás közben (tudom nem kéne), másodsorban az ára miatt, mivel 1500-2000 forint három darab óvszerért eléggé..vaskos ár:D

"Szerencsére" egy ideig nem kell vennem..:D

jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
67%

Az arcomra használt kozmetikumokat, mert több webáruházból kell összeállítani őket és kénytelen vagyok több helyről csomagokat rendelni, sokszoros postaköltséggel, mintha az adott termék elérhető lenne a megszokott webáruházban (de természetesen állandóan készlethiányos, amikor kell). Ilyenkor igyekszem helyettesítő termékeket keresni, de figyelembe kell vennem azt is, hogy mi jó a bőrömnek, minek megfelelő az ára, és mit hol kapok meg... amikor látom, hogy fogyóban vannak a kozmetikumok otthon, már rosszul vagyok, hogy egy ilyen hosszú és kényszerű vásárlás elé nézek.


De persze ez szubjektíven, számomra rossz (egy két nőt felölelő háztartásban élünk, szóval a fent leírtakat duplán tekintsétek), lehet, hogy más, aki olvassa, legyintene rá, hogy nem probléma.

jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
79%

A nehezeket. Mert kva nehéz cipelni.


De engem is leginkább az zavar, hogy az ember a pénzéért alig kap valamit, miközben meg kva sokat kell érte dolgozni....!

jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Tej, kenyér, liszt, só, cukor... Stb. Minden ami elfogy és újra es újra meg kell venni... Valamint ruha, cipő... Utálom próbálgatni, már a gondolatától is rosszul vagyok.
jan. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
80%
Nagyjából azt írtam volna, mint a 13as.
jan. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
23%

#4:

A kérdező tipikus magyar. Már azt is utálja, amit megvesz. Mindent utálni kell, ez a divat itthon.

jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
8%

#19

De akkor az itt válaszolók többsége is mind tipikus magyar, mindent utálnak, de ha nem lenne nekik, akkor meg azért panaszkodnának.

Kíváncsi vagyok hányan járnának mezítláb, ha ennyire utálják a cipővásárlást, hányan törölnék ki saját kezükkel a kakis feneküket, ha utálják a wc-papír vásárlást..stb.. hogyan lehet utálni az alapvető élelmiszerek bevásárlását? Akkor ne egyétek, ha utáljátok őket megvenni.. Komolyan mondom ennek a k..rva magyar társadalomnak soha nem jó semmi. A jómódjában veszik meg.

Akkor ne egyetek kenyeret, sót, lisztet, tejet, ne öltözködjetek, ha utáltok ruhát próbálni..stb..

jan. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!