Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen reggeli rutinotok van...

Milyen reggeli rutinotok van felkelés után?

Figyelt kérdés

jan. 8. 21:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Fürdő. Pisi, fogmosás, arcmosás, arckrém, dezodor. Kb. 5-10 perc ücsörgés pizsiben, addig felnézek a netre, hátha történt valami. Majd felöltözök, hajat fésülök. Keresek valami nasi kaját melóba (pl. keksz, mandarin), ebédem van bent. Cipő, kabát. Kimegyek a kocsiba. Befűtök, közben választok valami zenét.
jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Pisi, reggeli tisztálkodás, reggelizek, fogat mosok , felöltözök és elindulok a buszhoz :)
jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Netezés, dumcsizás az ágyban kicsit még párommal, majd hozok be neki kávét, vagy ő nekem, kávézás az ágyban, öltözés, cicák beengedése és etetése a konyhában, kapu kinyitása, hogy párom ki tudjon állni az autóval. Ő dolgozni megy, én maradok itthon és megyek be anyuhoz a szobába ötöztetni, sétáltatni, reggeliztetni.
jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Kitana. ***** válasza:
89%
Pisilek, fogat mosok, macskát megetetem, kiülök kávézni / cigizni az erkélyre 15-30 percet, attól függ, néha többet is, amikor nem 7-re megyek dolgozni, ilyenkor itt lógok + Messenger, kakilok, zuhanyzom, felöltözök, sminkelek, hajammal vagy csinálok valamit, vagy nem, reggelizek, megint fogat mosok, összeszedem a cuccaim és lelépek.
jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Felkelek, nyomkodom a telefont kicsit, pisilek, sminkelek, felöltözök, ha éhes vagyok, reggelizek, megetetem a kutyákat, sétálok velük 20 percet és elkezdek dolgozni (általában otthonról szoktam).
jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Ha bemegyek irodába:

Felkel, felöltözés, fogmosás, haj rendbetétel, ebéd be a táskába és séta az irodába


Ha nem:

Felkel, KV, fogmosás, átöltözés és munka.

jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
#5 vagyok, kifelejtettem a fogmosást, de persze azt is szoktam :D Kávézni az irodában szoktam, ha bemegyek.
jan. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Pisi(néha kula is), arc mosás, séró belövése ha szükséges, fogmosás, öltözködés, irány a munka. Reggeli + kávé csak később bent.
jan. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Metionin ***** válasza:
86%
Kimászok az ágyból, teszek vizet forrni, amíg az elkészül, pisilek, arcot tisztítok. Utána megcsinálom a kávét és a teát. Bekapcsolom a gépet és megnézem, milyen munkák jöttek már be. Ezalatt megiszom a kávét. Utána felöltözök, megfésülködök és átgondolom, milyen sorrendben és hogyan fogom megcsinálni a beérkezett munkákat. Utána visszaülök, felcsapok a fejemre egy arckrémet és teázás közben elkezdek dolgozni.
jan. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Felébredek a századik szundi után félkómában, ágyazok, kávét vagy teát készítek, pizsire nagykabátot veszek és kimegyek cigizni az erkélyre, közben kezdem befogadni a valóságot, gondolkodom, hogy aznap milyen teendőim vannak ill. merengek a távolba, ez a második ébredés. Aztán bemegyek, imádkozom. Utána kicsit ébresztgetem a kutyát és simizem. Bekapok pár falat valamit, majd fürdőben elkészülök, arcmosás, fogmosás, minimális smink, haj rendbetétele, dezodor, öltözés, parfüm, ajakbalzsam. Kutya jobb esetben felébredt még egy adag simi, aztán felöltöztetem, félóra séta. Vissza, tappancstörlés, adok neki reggelit, majd megszeretgetem és átveszem az elmenős kabátot, lábbelit, összeszedem a cuccom és indulok. A munkahelyen is reggelizem, teázom.
jan. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!