Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet büszke valaki a...

Hogy lehet büszke valaki a kövérségére?

Figyelt kérdés
Társkeresőkön, Tiktokon, instagramon, kint az utcá. mindenhol egyre több a dagadt ember, főleg nők, akik óriási arccal kijelentik hogy ők így is gyönyörűek és mindenkit megkapnak, nem kell lefogyni. Nem kell a betegségekkel jönni, ezeknek az embereknek a nagy része csak zabál és otthon ül, és ezt a tohonya igénytelen életmódot népszerűsítik a gyerekek körében, már a tinédzserek közt is egyre nagyobb az elhízás. Kinek az érdeke ez? Mikor ébrednek fel az emberek hogy ez gyilkos dolog, majd 45 évesen a klinikán? Oda akarunk jutni ahova Amerika?

jan. 16. 15:59
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Én nem szidalmaztam senkit, csak aggaszt, hogy kezd normává, divattá válni az elhízás, a tohonyaság. Ugyanúgy, mint a homoszexualitás. Nem szeretném, ha a gyerekem emiatt ellustulna, mert hogy úgy is szép. De valószínű, hogy a válasz valahol itt van a kommentekben.
jan. 16. 22:10
 12/20 anonim ***** válasza:
39%

Mert egyszerűbb mint nem elhízni.

És valljukbe a többség egy dagadt csajt is meghúzna,ha az engedi.

Ebböl jön a hibás ön ámíto kijelentés:kövéren is szép vagyok!

Az máskérdés,hgy fortyognak magukban dühtől amiért nem vékonyak....

jan. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak részben igazat adok.

Egyébként rendkívül dühítő, hogy a többség képtelen elfogadni nemcsak a kövér személyeket, hanem azokat is eretnekként kezeli, akik szexuálisan vonzónak találják őket. Én pl. ilyen férfi vagyok, mint amiről a 3-as válaszadó is beszélt. Egyszerűen nem tudok nem vonzódni a hájas női testekhez, mert nekem az annyira izgató, mint másnak Marilyn Monroe vagy Brigitte Bardot, stb. alakja. Nyilván van szemem és a nem csúnya, tehát a szép, harmonikus arcú, arányos telt Nőket részesítem előnyben. De no fatty, no party. :)

32/F

jan. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
89%

Az arányosan telt nem egyenlö a kövérrel.

Egy 164cm magas 70kilós nő az arányosan telt.

Ugyan ilyen magas 95kg-s na ő már a 2kategoriáju elhizott katagoria. Mondjuk hogy kövér,de inkább dagadt.

( ő is tudja a csajom az) de nem igazán kìván fogyni mert nekem tet

Tetszik.

Erre pedig lehet büszke,tehát áttélelesen a kövérségére büszke.

jan. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Előző válaszolónak:

Mi más fogalmakkal operálunk. 😉

Nekem az arányosan telt nem kg és cm függvénye. Hanem hogy telt, akár kövér, mittomén pl. 105kg ennyi centihez, de feszes, és nem szétfolyt.

13-as voltam.

jan. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%
Én ugyanúgy vagyok,mint a 13. válaszoló.Imádom a hatalmas,hájas,puha női testet.Sokkal izgatóbb nekem,mint a csontos,sovány női test.Ízlések és pofonok....
jan. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Csajként nekem is jobban bejönnek a mackósabb pasik. Csak hogy legyen egy ilyen vélemény női oldalról is. :)
jan. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt szerintem a legtöbb ember nincs tisztában azzal, hogy mennyit kellene ennie ahhoz, hogy a normál tartományba essen a súlya. Én tizenévesen elkezdtem magamra főzni, mert a kolléguimomban nem volt vegetáriánus opció, és nem lehet csak rizsen meg tésztán élni. Itt kezdeném a problémát, hogy az átlagember nem ismer más ételt, mint valami szénhidrát köretnek, meg hús. A zöldség kimerül a pörkölt mellé elfogyasztott savanyúságban.

A másik, hogy már felnőttként időnként átmentem enni másokhoz (pl. volt párom szüleihez vasárnaponként, vagy barátokhoz). És teljesen normálisnak tartják (de amúgy a munkahelyi menzán is ezt látom), hogy egy főétkezés = leves (kenyérrel nyilván), második, amit fentebb már felvázoltam, és valami desszert, esetleg egy üdítő, vagy kávé, amibe nyilván kell cukor és tej. Számomra, akinek az ebéd EGY tányér étel, ez hihetetlen volt, hogy hogy lehet ennyit enni egy étkezésre, én megettem a levest, és egyszerűen nem voltam képes többet enni. Ex-anyós többször aggódott is, hogy jól vagyok-e, hogy ilyen "keveset" eszek, számomra meg elképesztő volt, hogy fizikailag hogy lehet ülőmunkát végző, alacsony nőknek olyan gyomra, ami fizikailag be tud fogadni három (!) adag ételt, amit én normális esetben egy nap alatt fogyasztok el. És ezt nagyon sokszor láttam, hogy amit én a testemre hallgatva, így érzésre eszek egy nap alatt, az az átlagembernek fogyókúrás étkezés (nem, nem fogyok, tartom a súlyom vagy 15 éve).

Másrészt már elgondolkoztam rajta, milyen jó lenne, ha minden kajáért annyi forintot kellene fizetni, amennyi kalória van benne. Így is lennének nagyon drága egészséges ételek (pl. avokádó, kesudió), meg lennének olcsó egészségtelenek (szelet csokik 220 forintért?), de 700 forintot kifizetni egy fej jégsalátáért VICC. Szerintem sokat esznek azért nagyon egyoldalúan, mert - bár az elmúlt két évben minden rohadt drága - azért mégis olcsóbb gríze tésztát, lekváros kenyeret, meg gyerekkorom komfortkajáit enni, mint friss zöldségeket mondjuk hallal vagy sovány hússal.

A másik meg, hogy azzal szerintem nincs probléma, ha egy kövér ember társkeresőkre regisztrál, meg nem elsőszámú prioritás az életében lefogyni, az meg pláne pozitív, ha elfogadja így magát, és nem utálja magát. Igazából azzal, hogy kövér, semmi rosszat nem követ el, senkinek nem árt. Ha neked nem tetszik, akkor nem húzod jobbra, nem követed instán, nem likeolod a képeit. Ha már ott tartunk, hogy ezt helyes és jó életmódként propagálják, vagy esetleg zaklatják, gyűlölik a vékony embereket (láttam ilyet), az más kérdés, de az, hogy valaki szimplán tetszik magának úgy, hogy kövér, hát oké, jó neki.

17-hez amúgy +1, de nekem sem a sovány, sem a nagyon kövér férfiak nem jönnek be, az aputest viszont nagyon.

jan. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
AZt meg, hogy a gyereked esetleg azért lesz elhízott, mert így is szép... Igen, egyébként a kettő nem zárja ki egymást, ismerek én is szép kövér embereket. De ha normális értékrendet adsz át neki, amiben szerintem a szépség egy sokadrangú tényező (nő vagyok, nyilván fontos számomra is, hogy szépnek, csinosnak érezzem magam, de azért az fontosabb, hogy mentálisan és fizikailag egészséges legyek, hogy hasznos legyek, hogy mások életében jelen lehessek, hogy tartalmas életem legyen), akkor nem fog bedőlni ilyen trendeknek, mert nem az lesz a prioritás számára, hogy ja, szép vagyok, akkor jó ember is vagyok. Ez nagyon felszínes gondolkodás, és sajnos nagyon sok embernél látom, hogy a saját énképüket is erre hegyezik ki, és másokat is csak a felszín alapján ítélnek meg.
jan. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyavajgunk itt a felszínességen de akkornis az első amit látunk az a másik felszíne!

Igen persze fontos a belső érték a lelek meg minden de akkor is első lepés hogy tetszen,nincs a feje fölöttnegy tábla a belső tulajdonságairól.

Azt majd kitapasztaljuk. És bizony aki jólnézki (mások szerint is) az jobb ember mert nem a masik vagy saját utálásaval van elfoglalva.

És vetìt kifelé,hogy dagadtan is szép vagyok aztán otthon sír hogy vágosulyban van és dögöljön meg a sok vékony ribizli.

Aztán valóban átlehetvesni a ló tulsó oldalára de nem nellemző hogy valami tényleg úgy szuper ahogy van és erre baromi büszke.

És mindenkit lenéz akinem elég izmos vagy nem D kosaras.

jan. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!