Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lány akinek udvarlok nöi...

A lány akinek udvarlok nöi pszhiopata, esetleg fekete özvegy?;

Figyelt kérdés

Amit lehetett egy "párkapcsolatban" azt ő elkövette ellenem.

Rendőrt hívott rám, miközben ő volt a sáros. Mielőtt bemutatott a szüleinek, közvetlenül előtte leköpött , szeret viszályt szítani, provokalni. Volt h meg akart veretni . Üzletszerűen lop napi rendszerességgel parfümöket ,amit eldrogozik.Amikor vele beszélek végig az az érzésem, H mindig az ellentétét mondja amit gondol. Az előző 3 srácot lecsukatta akivel kavart. A szülei besúgók voltak. Többször meglopott. Lop szórakozo helyekről , az utcán Topjoyos kupakokat gyűjt, kukazik, lomizik, mindenhol igyekszik kínos helyzetbe hozni.

Amúgy gazdag családból való. Színész szülők elbxszitt gyereke.


Fekete özvegy?

Amikor nála laktam egy hétig.

Után olyan betegen jöttem el.. mint még soha.( Alapba egészségesen élek)

".Foliazik"

Mintha direkt félre égetne a kristàlyt amit szív, de csak természetesen amikor én szívok

Hetekig sárga váladékot köptem .

Az utolsó pár napban pl már nem mertem beleinni abba a pohár vízben amit adott, Ha nem láttam H előttem önt ki

Most egy közös ismerősünknél lakik.. akit feltűnően lerobbant pár hónap alatt.

VMI tipp ?

Drogos, vamzer tolvaj?!



jan. 17. 00:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Függőség és csatolmányai... narkotikum, társfüggés, traumás kötődés. Te magad sem voltál tiszta, amikor ezeket leírtad. Sajnállak, de azzal sokra nem mész, kérj valós segítséget (ha akarsz), őt meg hagyd a francba, magadat mentsd, amíg lehet.
jan. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
És ha te ezeket eltűrted neki, akkor te egy papucs simp vagy.
jan. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ember! Az ilyentől menekülj amilyen gyorsan csak lehet!
jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
31%
tessa iljen a kristáj mék nem jőtél rejá. ki csinájja a embert lehett hoty amuty nórmális lene de igy már nem. mi mek őltük a macska de más napón már ne emlékesztünk rá. dea gyerek fel vete telóval hogy elözö nap kajak ki nyirrtuk a z aszolyal.
jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Minek vagy vele??????
jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!