Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fordultál már motivációs...

Fordultál már motivációs trénerekhez?

Figyelt kérdés

Ha igen, mi lett az eredmény?

Sikeres lettél?


jan. 17. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nem szoktam ilyen sarlatánokat gazdagítani.
jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Én sem.
jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha Szabó Péter féléket értesz motivációs tréner alatt, akkor nem. Nincs bajom a motivációmmal.


Tanfolyamokat már vettem, azok segítettek más témákban.

jan. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3


Igen, a hozzá hasonlóakat értem motivációs tréneren.

jan. 17. 19:44
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen: semmi változás. Pedig hármat is kipróbáltam, az egyiknek meg hittem is, hogy érdemes egy ilyen jellegű képzést bevállalnom. Azóta is ugyanott élek/dolgozom/lakom, mint előtte

Vannak emberek, akiknek ez nem hoz eredményt.

jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A motivációs tréner nem egyénileg a te belső erőforrásaiddal dolgozik. Ezért nem válik be. Van jó sok (szinte végtelen) sablonszöveg, amiből rengeteg ráillik az életedre, ez ad egy AHA élményt, de egyáltalán nem hosszútávú. Mivel a probléma a gyökerekben van. Egy motivációs tréner nem fogja a gyerekkortól kezdődő szenvedéseidet egy hétvége alatt még nem történtté és feldolgozottá tenni.

Csak még nem tartasz ott, hogy valós segítséget kérj. Mert az munka, kőkemény belső munka, sírós, hosszú. Na ebbe senki (vagy nagyon kevesen) fektetnek bele. Ezért tartunk sajnos itt.

jan. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát én sosem mennék motivációs trénerhez.

Csak érdekességként tettem fel a kérdést. A sikerről egyébként is egyedi nézeteim vannak.

jan. 17. 20:49
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Te tudod, hogy miért kérdezted. Neked van vele dolgod. 😉
jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Még soha sem. Én nem hiszek az ilyen "fizess nekem" és akkor majd megtudod, hogyan legyél "sikeres, gazdag, menő, lelkileg stabil, vonzó a nőknek" vagy a felsoroltak közül bármelyik. A legtöbb esetben az ilyen az csak lehúzás. Nem állítom biztos, hogy nincs olyan aminek tényleg ne lenne értelme vagy olyan akinek esetlegesen ne használna, de attól én még erről azt gondolom, hogy az esetek 95%-ban egy nem működő alapötlet ilyenben részt venni. De azt hangsúlyozom, hogy azért az fontos, hogy miről beszélünk és miben motiválna az illető vagy miben nem.
jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!