Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a különbség egy átlag...

Mi a különbség egy átlag magyar városi és falusi ember között?

Figyelt kérdés
Jellemre, jó és rossz tulajdonságok egyaránt érdekelnek életmód eltérések mentalitás élethez való hozzáállás stb.

jan. 18. 16:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
46%
A falusi szereti a szalonkát pálinkával!
jan. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem az fogja valakinek a tulajdonoságait meghatározni, hogy most faluban vagy városban él.


Pl. az én városomban egyre több a drogos, alkoholista, hajléktalan. Keresztanyukám falun él és ő ilyeneket nem tapasztal.

jan. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%

"Pl. az én városomban egyre több a drogos, alkoholista, hajléktalan. Keresztanyukám falun él és ő ilyeneket nem tapasztal."


Majd oda is kimennek! (lásd: ex-Hős utca)

jan. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Persze ezzel egyetértek amit most mondasz, de a különböző körülmények különböző reakciókat váltanak ki az emberből. Például egy őserdőben is máshogy állna neki az ember az élethez mint egy világvárosban. Akkor inkább úgy kérdem hogy mit hoz ki külön-külön a két különböző környezet az emberekből?
jan. 18. 17:12
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Nem az számít. Falun élek, városban dolgozok, szóval mind a két helyen elég sűrűn vagyok.
jan. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
74%
városon többen borotválják a pöcsüket
jan. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%
Falun disznók, libák, gúnárok is vannak!
jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
A falusikat jobban érdekli más emberek véleménye, illetve jobban foglalkoznak egymással úgy általában. Ennek van negatív és pozitív oldala is. A faluban hamarabb odamennek egy földön fekvő emberhez, de az idegent is jobban fogják bámulni és a rosszindulatú pletykák is jobban mennek. A városban egyszer túl sokan vannak és egy idő után már továbbmész a hajléktalan mellett is anélkül, hogy rájuk néznél vagy válaszolnál a kérdésükre.
jan. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
jan. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az tűnt fel, hogy a falusiak (aki nem városból költözött oda, meg nem nagyvárosi agglomerációban lévő falvakra gondolok) sokkal hagyományosabban állnak hozzá a férfi-női szerepekhez.
jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!