Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Idegesítenek az emberek, ezen...

Idegesítenek az emberek, ezen tudok változtatni?

Figyelt kérdés

Koszosak, büdösek, bunkók, a vonaton a cipős lábukat fölteszik az ülésre, horkolnak, és van, hogy engem néz valaki, nem tudom miért, a moziban rugdossák a székemet a hátam mögött ülők, stb stb undorodom tőlük.

Lehet velem van baj, és mindez teljesen normális? Normális, hogy valaki az alapvető viselkedést és az alapvető higiéniát nem ismeri? Nincs szülő, aki nevelje, és könyörgöm, létezik víz és szappan. És így kell utazni, vagy az utcán ilyeneket látok, vagy bárhol ahova megyek. Nyílván én vagyok a finnyás...de hogyan nyugtassam meg magam? Ha ilyen emberbe botlok olyan szinten felmegy a vérnyomásom, hogy félek, nehogy agyvérzést kapjak.


jan. 23. 13:42
 1/4 L.. István ***** válasza:
77%
Irány a tanya.
jan. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Akartam is kérdezni, tanyáról jöttél?

Igen, ilyenek az emberek nagyvárosban.

Látnád szombat éjjel.

jan. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy bizonyos pontig, szerintem, érthető a reakciód, sajnos én is sokszor találkozom ilyen emberekkel, és ez zavar. Nem normális, hogy többen nem tudnak viselkedni, vagy nem akarnak, hogy tiszteletlenek, bunkók, nincsenek másokra tekintettel stb., a lista szinte végtelen, de a reakció is hevesebb, mint kellene.


próbáld meg őket a lehető legjobban figyelmen kívül hagyni, és elterelni róluk a figyelmed. Sajnos ilyen emberek mindig voltak, vannak és lesznek is, illetve szerintem most fognak majd csak igazán elszaporodni..

jan. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Érthető szerintem is a problémád egy szintig: a mai magyar társadalom fura, de nagyon.

Minél jobban távol kell magunkat az emberektől tartani.

jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!