Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is borzasztóan fáradt,...

Más is borzasztóan fáradt, kimerült karácsony óta?

Figyelt kérdés
Lassan véget ér a január, de újabban minden nap úgy kelek fel, hogy csak legyen már vége. Alig van kedvem dolgozni, kimenni, úgy kb bármit is csinálni. Belassultam, sokat alszok, mégsem vagyok kipihent. Normális, hogy ennyire depresszívnak érzem a januárt?

jan. 24. 10:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, teljesen együtt tudok veled érezni... De hajrá kibirjuk nyárig
jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%

#11

Nyáron meg a kánikula miatt lesztek majd folyton fáradtak és kimerültek... 😂

jan. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12

Én pl nem, imádom a meleget 😍☀️

jan. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Senior Séf ***** válasza:
47%
Tavaszi fáradtságnak hívják, amikor kiürülnek a készletek.
jan. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egyrészt emlékeim szerint nagyon erős és hirtelen változások voltak az időjárásban. Ez nálam pl okozhat például erős fejfájást, indokolatlan ingerültséget, indokolatlan elkeseredettséget és fáradtságot is.

Másrészt a napsütés energiát ad, sokkal nagyobb kedvel mész el otthonról, ha odakint süt a nap, sokkal nagyobb kedvvel maradsz kint, ha süt a nap, ha odeint süt nap, othon idegesebb vagy, hogy inkább kint lennél.

Harmadrészt a fény segít koncentrálni is. Ha például egy iroda világítása rendben van, akkor a eosztottak is produktívbbak. Ha folyamatosan lekapcsolják a villanyt és félhomályban kel dolgozni akkor máris a banda nagy része lesz fáradtabb.

jan. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Vitamin-, és folyadékbevitelre lenne érdemes odafigyelni, illetve arra is, hogy eleget legyél friss levegőn. Nekem ilyen, a kérdésben leírt időszakban, ezek segítettek sokat, valamint a rendszeres mozgás.
jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!