Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet a baj a személyiségem...

Mi lehet a baj a személyiségemmel egy ideje, hogy nem tudok normálisan beilleszkedni és második éve mindenhonnan elbocsátanak próbaidő alatt?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 2 évben volt vagy 8 munkahelyem. Egyszerűen nem állom meg a helyem és nem tudom miért.

jan. 27. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Ezt szerinted valaki igy neten keresztül meg tudja mondani? Neked kellene végiggondolni, miben változtál ez idö alatt.
jan. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Tessék a megélhetésre gondolni mert éhenhalsz ember

Nem kell a munkatársakkal foglalkozni, a legtöbbnek mindig van energiája a másiknak beszóligatni meg másokat kibeszélni mert a legtöbb embernek ez a hobbija

Figyelj keress valami munkahelyet ami menni is fog aztán próbáld meg kizárni a zavaró tényezőket abban a 8 órában amíg ott vagy

jan. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
¯\_(ツ)_/¯
jan. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es: nem a kérdezö nem marad a munkahelyeken, öt küldik el!
jan. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a főnökeidtől és a kollégáidtól kérdezd meg. Akár utólag is. Vagy a munkádban vagy pontatlan, vagy a személyiséged nem társaságkompatibilis. Milyen munkakörökben dolgoztál?
jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy érzed, hogy viselkedsz a munkahelyeken? Gyakran kapsz kritikát arra vonatkozóan, hogy lassan dolgozol vagy esetleg pontatlan vagy? Mit kommunikálnak feléd, amikor még nem rúgnak ki? Ha nem is minden munkahelyen, de csak volt, ahol minimum egyszer visszajeleztek. Vagy megérted-e az utasításokat? Itt nem arra gondolok, hogy értelmi fogyatékos vagy, tudom, hogy nem vagy az, de lehet nehezen koncentrálsz nyomás alatt, emiatt nem jön át úgy az információ.


Engem azért rúgtak már ki, mert nehezen koncentrálok, ha szorongok, és felét elfejeltem, hogy mit kell csinálni, de ha nem szorongok, teljesen működőképes vagyok, tudok koncentrálni, nincs semmilyen figyelmi zavarom. Úgyhogy már csak ezért is jutott eszembe.


De nem hiszem, hogy mind a 8 esetben te voltál az oka. Lehet, hogy kifogtál xar helyeket is, ahol ha valaki nem szimpatikus nekik, akkor keresik az ürügyet, de persze a kedvenceknek mindent lehet.

jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Üdv a klubban. Egyszerűen nem való neked a kötöttség, egy szabad ember vagy. Minden porcikád tiltakozik az ellen, hogy úgymond hagyományos "állásod" legyen. Hát akkor ne legyen. Flexibilis munkakört ajánlanék, ,akár külföldön is. Én kb 20 éve így élek. Elotte Magyarországon mindenhonnan elkuldtek. Anyagilag nehezebb, bizonytalanabb? Igen,de a szabadság nem pénz kérdés. Miért te alkalmazkodj a sok hülye törtető , másokat kibeszélo emberhez? Ez nem a te utad.
jan. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen munkahely? Mit csinálsz?
jan. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!