Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek sokat voltam...

Szerintetek sokat voltam táppénzen 4 év alatt ?

Figyelt kérdés
összesen 42 napot voltam 4 év alatt táppénzen ez sok?
febr. 1. 07:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Számomra nagyon soknak hangzik. Igaz, én szerencsére nem vagyok beteges.
febr. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Noren1989 ***** válasza:
40%

Hàt figyi, szerintem nem.


1 covid nàlunk majd 8-10nap tp volt, aki 2-3x bekapta, simàn itt tart.

febr. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%

Nekem tavaly volt egy kisműtétem, csak az önmagában volt 30 nap táppénz (meg betegszabadság meg aminek hívják nem akarom részletezni).

Amúgy szinte minden évben elkapok vmi influenzát, amivel átlag másfél-2 hétig vagyok otthon. Sztem 4 év alatt 42 nap az nem sok.

febr. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon sok, azonnal huzzál vissza dolgozni
febr. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Én nem vagyok beteges, úgyhogy ahhoz tudom viszonyítani, hogy 12 év alatt 3x voltam táppénzen, kétszer influenzásan egyszer egy műtét miatt és ez sincs összesen 42 nap.
febr. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
Én 4 év alatt 6 napot voltam betegszabin, szóval ahhoz képest soknak hangzik, de igazából annyira nem az ha pl. volt egy műtéted vagy hasonló. Ha nem HO-ban dolgoznék akkor valszeg én is többet vettem volna ki.
febr. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
4 évre elosztva nem tűnik annyira vészesnek, pár éve 5 hetet voltam törés miatt, ha beesik egy hasonló, azzal meg tud szaladni a tp-és napok száma.
febr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%
Ennek a kérdésnek azért nincs értelme, mert mindenkinek más a sok és ezzel kb. nem vagy előrébb. A legtöbb ember nem engedheti meg magának, hogy hiányozzon egy napot is, inkább bemegy félholtan is. Van, aki meg sokat van táppénzen gyerekek miatt is, mert folyton betegeskednek és a munkaköre sem engedi meg, hogy betegen dolgozon. Most a covid miatt nyilván nem sok. Engem is megkértek, hogy maradjak otthon többször is, pedig igazoltan nem voltam beteg.
febr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem sok. 8 év alatt 11 napot voltam.
febr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%

Relatív. Van aki szinte SOHA nem beteg vagy félig betegen is bejár és kb. nulla a táppénzes napjainak a száma, aztan egyszer csak befigyel egy komolyabb törés vagy valami más komoly betegség, és máris összejön 6-10 hét táppénz vagy még több.

De ha csak náthával ennyi, lehet, hogy soknak tűnik, mert a többség betegen is bejár, de hát mindenki máshogy viseli.

febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!