Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikori a legrégebbi ruhátok,...

Mikori a legrégebbi ruhátok, hány éves?

Figyelt kérdés
febr. 1. 18:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Van egy hosszú kabátom, amelyik kb. 30 éves lehet. 50 éves vagyok és az egyetem közepe táján járhattam, amikor vettük. Egy elegáns, szövet télikabátom is csak pár évvel fiatalabb nála.

De vannak pulóvereim is, amik szintén hasonló korúak.


Általában minőségi ruhákat veszek, vigyázok is rájuk, én így takarékoskodom. És persze olyanokat, amik nem divatcikkek, tehát nem is mehetnek ki a divatból.

febr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Vannak pólóim, amelyek 20 éve megvannak már. Csak mostanában kezdtek el fesleni.
febr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Van egy farmerdzsekim, ami ovis korom óta megvan. Most 22 vagyok, szóval egy olyan 15 éves, vagy régebbi.


Régen amúgy rózsaszín volt, de textilfestékkel átfestettük feketére.

Már nem jön rám, mert meghíztam, de gimiben még néha hordtam.

febr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

30hoz közel kezdtem értékelni, és nem csak menő márka, nem ami egy évszakban divat.

Így csak pár éves kabátom, pár alkalmi ruhám van, ami kortalan.

Talán az első klasszikus kisfeketém lehet 11-12eves.

febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Van egy-két 11 éves pulcsim, de azokat már csak itthonra hordom.
febr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy 9 éves felső.De van sok 5-8 éves felsőm.A nadrágok kevesebb ideig birják.És van egy poncsóm,bár nem hordom 20 éves.
febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

32 éves vagyok. Van egy pulcsim, amit anyukám hordott, mikor terhes volt velem. :D

Nyilván nem munkába megyek benne, de mikor itthon pl festek, akkor jó, mert nem féltem.

febr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Van pár vintage cuccom a 80as, 90es évekbõl
febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

A fürdőnadrágom. 24 éves voltam, amikor a húgom ötletére a szüleim az akkor még aktív Quelléből rendelték 1996 tavaszán.

Ma 51 éves vagyok, áprilisban 52 és a mai napig azt használom. Pedig sokat van használva, Balaton, tengerek, hetente gyógyfürdők. Úgy is hívom csak, hogy a csoda-úszógatya :D többszáz mosás után is újszerű állapotban van :D

febr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Kitana. ***** válasza:
71%

2010-ben kaptam egy drága márkájú pulóvert, semmi baja, a színe sem kopott. (Krémszínű szóval sokat nem is tud változni.) Nem hordtam soha rendszeresen, mert annál elegánsabb, néha felveszem, ha olyan stílushoz van épp kedvem.

Rendszeresen szelektálom a ruháimat, szóval ezen kívül kevés sok éves darab van. Nincs sok ruhám egyszerre, szóval amik vannak azokat általában gyakran hordom, aztán mennek adománynak, ha már kezdenek kopni/nyúlni.

febr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!