Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálják azt egyes...

Miért csinálják azt egyes emberek, hogy kiírják face-n, hogy ha erről vagy arról az a véleményed / úgy csinálod, hogy ... (ide be lehet bármit helyettesíteni), akkor törölj az ismerőseid közül, de azonnal?

Figyelt kérdés
Ráadásul nem is ilyen világrengető dolgokról beszélünk, hanem ilyen kis piszlicsáré semmi dolgokról. Elég egy eltérő vélemény, egy másik szokás, és már azonnal hurr-durr, kapcsolat megszakít és tagadjuk még azt is le, hogy valaha is ismertük egymást? Csak nekem érthetetlen ez a logika? Főleg nyilvánosan drámázva. Nemrég egy idős, kifejezetten értelmesnek tűnő ismerősöm csinálta ezt. Durva számomra, hogy emberek milyen könnyen eldobják egymást.

#eltérő szokások
febr. 1. 23:57
 1/4 anonim válasza:
100%
Feltűnésiviszketegsége van,játszák magukat hogy mindenki vele egy véleményen legyen,aki nem az húzzon a csába. Az ilyen embereket elkell engedni fogykosak és kész. De én azokat is bírom,akik kiírnak mindent az életükről ,hogy a szomszéddal össze veszett,szingli lett,fenyegetőzik,kiírja milyen buta vagy hüle volt,stb ilyesmik. Kajak agyfast kapok tőlük, éppen ezért állítgattam le a követésüket én nem vagyok erre kíváncsi alapból tudom hogy agyilag baja van 🤣
febr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én azt bírom amikor valaki kiírja hogy Jajj miért sz@r az élet?

Elegem van stb, semmi konkrét dolgot amire jönnek a remek hozzászólások jajj mi történt?kitartást

Az első jól írta figyelmet akarnak de a legjobb amikor te tudod hogy nincs igaza,leírod vagy mondod neki személyesen erre te vagy a hülye

Rájuk kell hagyni

febr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak, akik indulatból ilyeneket mondanak, de olyanok is, akik ezzel szeretnék magukra felhívni a figyelmet, közben meg azt hiszik magukról, hogy milyen "nagylegények", hogy ilyet így ki mernek írni, így merik vállalni a véleményük, nézőpontjuk.

Pedig ez elég síklátókörű mentalitás, mert ezzel azt üzeni, mondja ki, hogy nem kíváncsi olyanra, aki más véleménnyel van valamiről, mint ő. Meg kicsit dedós is. Viszont megint csak azt támasztja alá, amit ilyenkor szoktam mondani: az emberek irtó könnyen dobálják ki egymást az életükből, ilyen szinten nem értékelik egymást, vagy épp nem képesek elfogadni a másikat, vagy annak véleményét.

febr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Számomra is ez a legmegdöbbentőbb... 😞
febr. 2. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!