Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a nagy...

Miért van az, hogy a nagy darab (úgy értve, hogy magas izmos, vaskos- többnyire jól kinéző, egészségesnek tűnő) férfiak között nagyon sok a viselkedés defektes? Pl. Többnyire nem kedvesek, durvák, vagy szimplán buták...

Figyelt kérdés

Lehet ennek olyan háttere, hogy pl a nagy test olyan hormont termel, ami ilyen nem szimpatikus belső tulajdonságokat okoz bennük, vagy miért van ez így?

Persze vannak kivételek.

De sok közülük tuti valamilyen negatív belső tulajdonsággal bír, ami elrontja a férfias külsejüket. Egyik csatornán most néztem éppen egy megtörtént sztorit, hogy egy férfi kinyírta a saját szüleit. Az is ilyen 190 magas,izmos,férfias debella volt...


febr. 2. 00:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mégis a nagydarab férfiakért vannak oda a nők. Amit egyébként megértek, nem neheztelek miatta, csak rosszul esik.
febr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
61%
Erre nem lehet okosat írni mert mindenki más és más. Saját példából tudok meríteni hogy nagyon magas vagyok mellette nem kis darab, nyilván teszek érte… gyerekkor elég nehéz volt családon belül is plusz iskolában is. Nem tudom hogy kinek min múlik de ezek ellenére személy szerint nem lettem egoista bunko f..szkalap…társaság függő is szerintem hogy milyen közegben van az ember
febr. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

11-hez, mert külső megjelenésükben vonzóak. Ám, feltűnő, hogy inkább sok, rövidebb idejű társkapcsolatuk van, mint tartós, hosszabb idejű. A külsejük bevonz sok nőt, de aztán nem sok bírja őket hosszú ideig az említett dolgok miatt...

12 is igaz... De szerintem van hormonális háttér jobban 'alakítja" a viselkedésüket... Hogy sok közülük erősen, hogy is mondjam: "ösztönszerű", és nagyon vegyes érzelemkeltő. Egyrészt külsőleg vonzók, belsőleg setétek.

De tuti, vannak kivételek, mint ahogy írtátok... Vannak páran... :)

febr. 2. 11:37
 14/14 anonim ***** válasza:
47%
Ennek semmi értelme. Ez így csak sztereotípia. Annak van értelme amit az első írt. Tényleg fordítsd meg a kérdést! Miért gyúrják ki magukat a bunkók? Nem pedig, miért bunkók akik kigyúrják magukat. Ki ne találd már, hogy ha valaki magasabbra nő 10 cm rel, akkor hormonális okokból lebutul. A testsúly és az izomzat az meg az étrend és mozgás kombinációiból adódik, aminek szintén semmi köze a mentális leépüléshez. Sőt egészséges, sportos, fitt embereknek pont frissebb az agya.
febr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!