Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehet az, hogy egyszerűe...

Mitől lehet az, hogy egyszerűen nincs kedvem beszélgetni se telefonon sem élőben?

Figyelt kérdés
Nem az van, hogy nem érdekel semmi téma, de egyszerűen ha beszélnek hozzám, fáraszt, alig várom, hogy vége legyen, megerőltető továbbfűzni. Ami érdekel arról is olvasni szeretek, vagy videókat nézni. Valamiért nem szeretek beszélgetni, hatalmas tehetnek érzem. Még azt is, hogy csak csevegjek a napromról. Írásban néha szeretek.
febr. 9. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyen időszakaim vannak nekem is...


Amikor 1 szó sem érdekel ami a másik szájából kijön...


Illetve amikor nézek aha ja igen igen igen...de a gondolatom az, hogy ez most minek beszél hozzám?

febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor van olyan amikor a suliban mozgalmasabb idszak van (munka mellett iskolába járok) vagy amikor valaki napokig szívja az energiámat.
febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem ez lassan fél éve, és nem is szívják különösen le az energiámat. :c
febr. 9. 13:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert a beszélgetésbe nem lehet beletekerni, mint a videóba vagy szövegbe, mondja mondja miközben mondjuk pisilnél ennél innál, kimennél, dolgoznál. Én pl menet közben szeretek beszélgetni, vagy pl főzés közben, heverészés közben. De úgy hogy ülünk és bámuljuk egymást, úgy nem szeretek, max ha valami érdekes hobbiról van szó.
febr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk ebben van valami, de pl telefonálni sem szeretek, pedig ott közben tehetek-vehetek.
febr. 9. 14:20
 6/8 anonim ***** válasza:

És ezt hol éled meg most hány évesen?


Munkahely, suli?


Illetve van kivételes személy aki érdekesebb számodra?

febr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Munkahely is, és suli is. (Esti szakképzésen vagyok, 22 évesen)

Meg a családban is. Egy netes barátom van, akivel szeretek beszélni. De vele csak ritkán tudok telefonon, nagyon elfoglalt, lehet ezért.

febr. 9. 15:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Munka miatt érthető a dolog, én is ezt érzem utána. Viszont fontos a személyes beszélgetés is, mert több oldalról nézve fejleszt, hasznos infókat lehet egymástól megtudni, stb.
febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!