Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg akarok venni egy autót,...

Meg akarok venni egy autót, amit nem használnak, mégsem akarják eladni. Hogy “puhítsam”a tulajt, hogy eladja nekem?

Figyelt kérdés
Kb 150m-re van tölem, nem használják, mégsem akarják eladni. Mivel probalkozzak be?

febr. 10. 18:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk hagyd békén, ne zaklass már idegeneket, csak azért mert pont olyan autójuk van, ami neked kéne, és aznap amikor láttad éppen a parkolóban állt... értem hogy a pszichopatákat ma autistának kell hívni, és így értékes tagjai a társadalomnak, de tényleg nem érzékeled, hogy ép ember nem művel ilyet? megkérdezted, nem eladó, különben is honnan tudod hogy nem használják, ha az ország másik végében van?!

vegyél meg inkább egy eladó példányt valaki mástól.

febr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
1,5 éve nem mozdult az az autó..
febr. 10. 22:40
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel, hogy mennyit mozgott a kocsi 1,5 év alatt. Melyik szó nem világos abban, hogy nem eladó? Nem szeretnék eladni. Pl. a gyereknek akarják majd adni, amikor meglesz a jogsija; a tulaj első autója volt, amitől nem akar megválni, akkor se, ha már rég szar; szeretik a kinézetét, a kert díszének tartják; stb. Mi közöd ahhoz neked, hogy mit kezdenek azzal az autóval? Nem fogsz tudni senkit meggyőzni azzal, hogy te használnád. Van egy rakat milliárdos a világban, aki a legtöbb milliárdját nem költi el, mert mindene megvan. Akkor most tartsak igényt arra a pénzre, mert én meg tudnám mire használni, hiszen még lakásom sincs? Még körbe is röhögne.
febr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%
Mit mond, miért nem adja el?
febr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel, es hagyjal a kerdesekkel, mondtam mar hohy nem elado!!
febr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ilyenkor azt köll mondani, hogy "Ne már, légyszi, ne már, hallod, légyszi, ne már, légyszi, hallod?"

Vagy bejön, vagy nem.

febr. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!