Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Inkább a humoros, vagy a...

Inkább a humoros, vagy a komoly embereket szereted?

Figyelt kérdés
Nyilván kevés olyan van, aki csak ilyen, vagy olyan. Úgy értem, hogy alapszemélyiségileg inkább humoros, vagy inkább komolyabb karakter. Illetve te milyen személyiségnek tartod magad? Persze kell a komolyság, de örülnék vicces emberek társaságának, akár még ilyen fingós-szarós poénok kedvéért is. 😀😀😂

febr. 14. 17:34
A kérdező szavazást indított:
Inkább a humoros embereket szeretem. 🤡🙉
Inkább a komoly embereket szeretem. 😐🧐
29 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A kettő között,legyen jó humora az egyértelmű de komoly dolgokról is lehessen velük beszélni szóval egy picit inkább a jó humorú emberek felé húzok
febr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Függ a hangulatomtól is. De inkább humoros.
febr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem az a szimpatikus aki nem veszi túl komolyan azokat a dolgokat amiket az átlag ember túlságosan is. Pl ki kiről mit gondolt és akkor úristen de beégett. Tehát ezeken tudunk együtt nevetni és ironizálni. Ellenben sok valóban komoly dolog amire az átlag csak legyint hogy butaság vagy kineveti, azokat pedig komolyan veszi. És szintén példa, mondjuk természetvédelem és a fogyasztói társadalom káros hatásai.
febr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A humorosakat szeretem, akik viszont intelligensek és képben vannak komoly témákban is, de nem a valóság miatti szorongás jellemző rájuk.
febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Már csak kellene keresni egy bolondot, akivel majomkodni tudnék.. 😜😜😛🤪🤥👽🧟‍♂️🧟‍♀️
febr. 14. 18:17
 6/17 anonim ***** válasza:
A síró bohócok rengeteget szenvedtek azért hogy ilyen jó legyen a humoruk! 🤡💧
febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
febr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Én amúgy szeretnék megtanulni magamon is nevetni, ha lenne öniróniám, akkor sokkal könnyebb lenne az életem. De ha engem nevetnek ki, akkor is nevessek velük?

Szeretem a humoros embereket, csak sokszor attól félek, hogy rajtam nevetnek.. Nem akarok egy karótnyelt fasz se lenni, vagy olyan lenni, mint egy hisztis punci, de debil se, aki önmaga paródiája, meg röhejes, akit mindenki kinevet...

febr. 14. 18:38
 9/17 Bereczk Jénos ***** válasza:
100%

Egy TV nézés közben már mindenki csak kókadozott, aztán jött egy reklám ami nem kötötte le az álmosak figyelmét, valami finn sikertelen dologról volt szó, amikor az egyik megszólalt: " Ha német lenne azt mondanám, mein gott!!" Aztán sorba, ki-ki humorérzéke szerint felnevetett!!!


Egy kiránduláson kollégiumban aludtunk. A hőségben mindenki feküdt, síri csendben, majd egy életvidám fickó érkezett, nagyot köszönt, majd azt mondta, ha megengedik bemutatkozom: "Tar vagyok!"

Egy mély hang megszólalt, "Nem támít!" a terem felrobbant a röhögéstől!!!

febr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Senior Séf ***** válasza:
73%
Az a baj a kérdéssel, hogy kamasz-, illetve fiatal felnőttkorban sokan összekeverik a komolyságot a komorsággal. A komolyság ugyanis nem zárja ki a humort. Nagyon szépen megférnek egyazon személyben.
febr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!