Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy most szült nő miért tesz...

Egy most szült nő miért tesz ki magáról mellkidobós képeket a facebookra?

Figyelt kérdés

Pontosítok: olyan képet tesz ki, amin a mellei nagyon melyen dekoltáltak, vagyis ha az ember megnézi a képet, az az első ami szembetűnik, kb a mellei majd kibuggyannak. Nem ez az első eset már.most volt egy koraszülése is.

Mi célbòl tesz ki egy nő ilyen képeket?


febr. 18. 16:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
27%
Mert nagy az arca?
febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%
Feltűnési viszketegség, önigazolás stb
febr. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
13%
Örül neki, hogy végre nagy a csöcse.
febr. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
18%
Jó lehet a férjnek, reggel van tej a kávéba ráadásul egészséges tej.
febr. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
40%

Ahogy a 7-es is írta, a nők imádják magukat mutogatni magukat, igen, főleg férfiaknak, nehogy elhidd már nekik, hogy maguknak öltöznek ki, vagy melegük van, meg a többi butaság.

A kövér vagy öregedő 30-as nők többsége nem véletlenül annyira frusztrált, hisz nem nem tudják növelni az önbizalmukat csöcskirakással meg pózolással.


Gyakorlatilag minden nőnek szüksége van ilyen "pozitív megerősítésre", hogy jöjjenek a lájkok, hogy milyen szép kívánatos..Aztán ha nem eléggé macsó férfi kommentel, még meg is sértődhetnek.

febr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
14%

Én azért szoktam képet kiraki,mert épp vissza hallok valami szarkavarást magamról.És tudom kit mivel lehet idegesíteni.

Amugy meg teljesen mindegy mikor szült,még mindig jobb,mint amikor azt is kirakják milyet sz@rt a gyerek.Ne nézegesd.Attól,hogy valakinek gyereke van,még nem halt meg.

Azt meg nem tudom miért hiszitek,hogy a férfiaknak akarja magát mindenki mutogatni.Azt kapunk anélkül is.

febr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!