Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik azok a hétköznapi cselekvé...

Mik azok a hétköznapi cselekvések/dolgok más emberek által, ami(k)től fel tudnál robbanni?

Figyelt kérdés

[Nyilván nem ezek a világ és az élet legnagyobb problémái.]


Én nem vagyok türelmetlen, de már forr az agyvizem, ha valaki a kassza után még semmit sem pakolt be, nem is igyekszik, csak lesegeti a blokkot, hogy mindenért annyit fizetett-e mint amennyi ár ki van írva, aztán ha szólnak neki, akkor meg őfelsége fel van háborodva.

Vagy amikor valaki úgy megy marha lassan a járda közepén, hogy csak átugrani lehetne.



febr. 21. 11:25
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki elviselhetetlenül büdös és a közelembe jön, azt nem bírom.
márc. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%

Engem az autóknál az idegesít kegyetlenül, amikor valaki minden apró hülyeség miatt már ráfekszik a dudára mint valami idegroncs, meg "mindenki bssza meg" alapon vezet. Vagy úgy bömbölteti az autójában a tuc-tuc xarkupacot, hogy még a szomszédos utcában is hallani. Na az ilyennél szoktam azt kívánni, hogy süketüljön meg.

De a legjobban az csesz fel, ha valaki már azért dudál meg óbégat meg kvaanyázik, mert az előtte lévő autó betartja a közlekedési szabályokat (a normális vezetőkre értem ezt, nem azokra, akik az 50es táblánál is 10-zel mennek és emiatt feltartják a forgalmat).


Engem amúgy alapba rohadtul idegesítenek, az ilyen idegileg mosott xar típusú, abszolút türelmetlen aggro-bunkók, akiknek komolyan pszichiátrián lenne a helyük. Az ált.suliban is volt ilyen tanárunk anno. Minden hülyeség miatt vörösre ordította a hülye fejét.

márc. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

32, emberekkel dolgozom kb. 10 éve, brutális a társadalmunk mentális állapota, és nem, hogy javulna, évről évre egyre rosszabb. Mi látjuk azt is, amit ti nem, mert utoljára középiskolában érezte veled szemben magát egy ilyen annyira pozícióban, hogy ordítani merjen, de nálam nem telik el úgy műszak, hogy valaki ne viselkedne velem úgy, hogy azért az utcán simán pofánverném, csak ezt ő is tudja, azért nem áll bele a munkatársaiba, az utca embeerébe, mert ehhez gyáva, viszont azt is tudja, hogy én meg nem fogom, mert nem ér annyit az egész, hogy elveszítsem emiatt a munkám. Egyébként várom azt az ultimate embert, aki olyan gáz dolgot csinál egyszer, hogy úgy gondolom majd, hogy na azért, hogy őt megcsaphassam, bevállalom a priuszt meg a szakmaváltást, mert megéri. Sajnos tudom, hogy idő kérdése, és eljön, kíváncsi vagyok, hogy mi nálam ez a határ, amit átlép majd az illető, mert még én sem tudom.

Rengetegen vannak egyébként azok, akik, ha nincs semmi probléma, akkor is csinálnak, rémisztően sokan. És mondom, NINCS probléma. Azért csinálják, mert valakin ki kell engedni a fáradt gőzt, és azt érzik, hogy na, itt az alkalom, mikor a főni lebaszta őket, vagy az anyjuk belepofázott az életükbe már századjára és nem mertek visszaszólni, vagy beléjük kötött a nagyobb darab szintén hibbant a villamoson és megszégyenültek, akkor csicskák voltak, de most, most itt a lehetőség, most csicskáztathatnak ők valakit, aki biztos nem fog visszaütni.

Eskü, az összes olyan alkalmazottnak, aki ép felnőtt embereknek nyújt valamilyen szolgáltatást, meg kellene engedni, hogy műszakonként egy embert büntetlenül megverhessen. És még így is gondolkoznék azon délelőtt 11-kor, hogy biztos megéri a napi egy verésem felhasználni erre a faszra, hát mi van, ha délután ötkor jön egy sokkal nagyobb hisztis fasz.

márc. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

Ostoba, bunkó, kihanemén típusú emberek minden fajtája az, amit én ki nem állhatok. Ha vitázol egy ilyen gorillával, és neked van igazad, már tekeri is fel a hangerőt meg fenyeget, rázza az öklét, mert attól biztos igaza lesz a majomnak. Vagy rögtön átvált személyeskedésbe, mert ész érve nincs, nem is volt. Ő mindenre és mindenkire bunkó és/vagy lekezelő megjegyzéseket tesz, de ha valaki visszaszól neki, már erőszakkal fenyeget és fel van háborodva. Undorító és primitív tuskó az ilyen, többször volt ehhez szerencsém.


Amúgy az, aki minden miatt a plafonon van és üvölt, az pont, hogy egy ideggyenge hisztérika (akár férfi, akár nő), és így próbálja a nem létező tekintélyét fenntartani. Ismerek egy olyan gimit, ahol egy kb 40-es pasas, aki mindig torkaszakadtából, minden miatt üvöltött a diákokkal, tényleg agyvérzést kapott emiatt. Felépült ugyan teljesen, de a gimi eltanácsolta, mert elvileg a tanárokkal is már ordibált.

márc. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk az se egészséges aki semmit nem érez annak hallatán hogy valaki agyvérzést kapott. Ez nem így működik hogy ilyeneken kárörvendezünk, aztán megállapítjuk hogy hu de jó fejek vagyunk. Az ilyeneken segíteni kellene, bár azt hogy hogy arról fogalmam sincs, de biztos hogy neki ez nem jó, lásd agyvérzés.
márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

#33


Hol dolgozol?

márc. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
36, nem mondhatom el, de hidd el, hogy konkérétan minden egyes embernek ugyanez az élménye, aki vendéglátásban, ügydélszolgálaton, tömegközlekedésben, kereskedelemben, vagy szolgáltatószektorban dolgozik. Meg konkrétan bárkinek, aki emberekkel foglalkozik. Ez egy univerzális tapasztalat. Az emberek nagy részével kontaktálni napi szinten simán szopás. A legtöbb munkatársam alkoholista, mert nem képes máshogy elviselni a szóbeli, és néha fizikai abúzust (szerintem a szóbeli durvább amúgy).
márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Ha valaki hangosan énekel/zenét bömböltet utcán vagy tömegközlekedésen.
márc. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

Húha, van több is:

¤ "Az egész világ körülöttem forog" típusú beképzelt csimpánzok, akik ezáltal senkire nincsenek tekintettel, de vérig vannak sértődve, ha valaki rájuk nincs tekintettel. Volt ilyen munkatársam. Ha valaki ignorálta az agymenését, már verte a seggét a földhöz egy hiszti keretében, mint valami dedós óvodás. Sajnos a rokonok között is van egy ilyen nőszemély. Szabályosan büntetés az ilyen közelében tartózkodni.


¤ Büdös, igénytelen, lelakott, koszos emberek (és nem hajléktalanok). Legjobb, amikor hörögnek, böfögnek, krákognak, orrot szívnak hozzá, mindezt természetesen olyan hangerővel, hogy mindenki hallja a buszon/vonaton/váróteremben. A gyomrom felfordul az ilyen szag és esztétikai ősrobbanásoktól, főleg nyáron, amikor a retkes, szőrös, sárgakörmű, ápolatlan patájukra ráhúzzák a szintén retkes, büdös szandált, aztán lehetetlen sajnos nem észrevenni.


¤ Cigóhangerőn való telefonálás, teljesen mindegy, hogy hol.


¤ "Felvilágosult Margitok" és "Engem nem vernek át a világcégek sem Ernők" posztjai a facebookon, miszerint a rákot a citrom gyógyítja, meg 329847 felkiálltójellel ellátott megosztások egy olyan honlapról, ami csak kamu, hatásvadász, hazug cikkeket hoz le, de ezeknek ez még akkor se tűnne ez fel, ha az oldalon lóbetűkkel oda lenne írva, hogy kamu cikk. Hihetetlen, hogy az idősebbek szó szerint minden rakás xart elhisznek minden kétely nélkül (tiszt.kiv.).


¤ Aki minden mondata után idétlenül röhög, vagy a szájából való, humornak csúfolt szarkifolyásnak a csúcspontja a "milyen ízű a pna" című dedós "viccek", amiken max csak olyan ember nevet/tud nevetni, akinek az IQ-ja kb szobahőmérséklet nagyságú.


¤ Visító, hisztiző, hangos kölök. Ha valaki rá mer szólni, akkor meg becsatlakozik a visító, hisztiző, hangos anyuka, aztán megy a duett.


¤ Azok az emberek, akik kivétel nélkül MINDENBEN csak a szart vagy negatívumot képesek meglátni. Vagy akik egész álló nap, non-stop nyomatják a siránkozós, jajgatós panaszkodást, mert minden szar/rossz/fáj/nehéz/csúnya/stb.


¤ Akik siránkoznak, meg sajnáltatják magukat, hogy mennyire szegények, nincs pénzük, közben van X+3 gyerekük, meg lóg a cigaretta a kezükben (és nem cigók).


¤ A tipikus nyugdíjas hiszti, hogy "régen minden olcsóbb meg jobb vót meg a mai fiatalok így meg úgy, bezzeg 200 évvel ezelőtt, amikor én vótam fiatal, akko ez nem így vót ám!!"


¤ Azok az anyukák, akik a babakocsit úttörőnek használják mindenhol.



Hát én sem szeretem nagyon az emberek 90%-át :D

márc. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
A hangos zenehallgatás.
márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!