Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem szeretnék többé bunkó és...

Nem szeretnék többé bunkó és anyámat megbántó lenni. Mit tegyek, hogy legalább azt ne alázzam meg idegből akit nagyon szeretek?

Figyelt kérdés
sajnos sokszor meg is ütöm ha ideges vagyok.

febr. 21. 11:51
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

annyi hogy szeretnék boldogan élni, nem mindennap gyomorgörccsel felkelni...

Az a fura hogy mindig az olyan emberek maradnak az életemben akik bántanak vagy nem vagyok nekik érdekes, akik törődtek velem, és kedvesek voltak azok sajnos szépen lekoptak.

febr. 21. 12:01
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Tedd rendbe az önbizalmadat. Azzal lesz itt a gond. Pszichológus nagyon jó, ha nem használ válts szakembert. Attól mert téged bántottak, amit sajnálok, neked nem kellene ilyen szintre lealacsonyodni. Gyűlöltem őket, ugye ?! Most pont olyan lettél, mint akik bántottak..
febr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
A hozzád hasonlóknak kellene egy őrjöngő szoba, ahol kitombolhatják magukat órák hosszáig. Vicc nélkül mondom.
febr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Én szeretem magam, szép vagyok szépnek látom magam a tükörben.
febr. 21. 12:02
 15/27 A kérdező kommentje:
Az a baj ha jól viselkedek akkor az a baja az embereknek hogy miért vagyok csöndben miért nem megyek bulizni ilyesmi. De ha Beszélek meg poénkodok meg barátságos vagyok akkor rögtön mondják, hogy kuss, ne beszélj, viselkedj. Így nem lehet élni.
febr. 21. 12:06
 16/27 anonim ***** válasza:
Akkor menj el kondiba, ott majd kiadod magadból a feszkót.
febr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

"Én szeretem magam, szép vagyok szépnek látom magam a tükörben."


És ha csúnya vagy akkor nem szereted?

Tudod, van külső önbecsülés, meg belső önbecsülés.

febr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Futást javaslom! Az is szépen meríti a test fölösleges energiatartalékait.
febr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Én próbálok jó ember lenni segitőkész meg megértő. De sajnos ezt a mai világban nem becsülik ha jó vagy.
febr. 21. 12:13
 20/27 anonim ***** válasza:
66%
Próbálsz jó ember lenni, de mégis hogy gondolod hogy az édesanyádat megütöd?
febr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!