Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nehéz volt leszoknod a fészbúk...

Nehéz volt leszoknod a fészbúkról?

Figyelt kérdés
Mi vezetett oda, hogy így döntöttél?

febr. 22. 22:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

21 semmit. :D

Csak mindig reménykedek, hogy hátha most lesz valami érdekes.

Na jó, van egy-két csoport, pl. a településem csoportja, volt iskolám csoportja, ahol olvasgatok, ezekben sok poszt is szokott lenni, amik érdekelnek is. Vagy rákeresek néhány emberre, akikről régóta nem hallottam semmit, de kíváncsi vagyok, mi van vele. De még ezek mellett is fél óránál többet már ritkán töltök fenn.

febr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nekem nincs is FB-om, mert nem követem a trendet. Aki számít valamit intellektuális berkekben, az Linkedin-t használ.

A FB-ot alantas dolgok fertőzik, nem kérek belőlük. Nem volt nehéz leszokni róla, mert rá sem szoktam soha!

febr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Minek leszokni?Érdekes..
febr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Most jutottam el oda, hogy nem hiányzik. 21 nap kell hozzá.


Reggel felébredsz, kávé/tea cigi/ecigi

Mi az első dolgod a neten? Természetesen a facebook. Más szokást kell felvenni, nekem a gyk, yt

márc. 6. 13:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!