Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Autista vagyok, vagy szimplán...

Autista vagyok, vagy szimplán bolond?

Figyelt kérdés
Amikor egyedül vagyok sokat képzelődök, nevetgélek magamba, illetve járkálok a házba. Sokszor ahogy a gondolataimba elképzelem például, hogy valakit leütök, olyankor észrevétlenül a levegőbe is ütök. Már gyereknek is voltak ilyen furcsa szokásaim

febr. 23. 07:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
26%
Fiatalság=>bolondság
febr. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Az ingerszegény környezetet fantáziálással helyettesíted, ebben semmi különös sincs.

Szerintem ne diagnosztizáld magad.

febr. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Magány teszi
febr. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
16%

Autista nem vagy.


De tudatlan az igen.


Ha nem tudod mit kezdj magaddal, akkor első körben menj el a háziorvosodhoz, ő pedig ha úgy véli továbbküld a megfelelő orvoshoz, vizsgálatra, v. szakemberhez.

febr. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%
Felénk az ilyet debilnek hívják.
febr. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kaphatsz adótámogatást 😅
febr. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Akinek nincs társasági élete, velük simán előfordulhat, hogy párbeszédet folytatnak önmagukkal, hangosan vitatkoznak gondolataikkal, válaszolgatnak rá stb...

Egyszerűen az, hogy nem beszél valaki soha senkivel, előidézhet ilyen viselkedést, ebben semmi szokatlan nincs.

Ne diagnosztizáld és ne vesd meg magadat, bármit is írna bárki.

febr. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Szervizmérnök úr ***** válasza:
25%

Engem nem érdekel, csak fórumokon fejezd be a trollkodást, mások hülyének nézését!

Elegem van belőled.

Autisták az internet piócái.

febr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
19%
Vezerezredes Pinter Sandor keze alatt van az egeszsegugy ha jol tudom, szerintem adj neki egy eselyt es hivd fel, hogy ilyen gondjaid vannak.
febr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem trollkodok, tényleg fura vagyok
febr. 23. 09:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!