Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen gyerekkori csínytevésed...

Milyen gyerekkori csínytevésed vagy titkod volt, amit sosem mondtál el senkinek?

Figyelt kérdés
És nem is derült ki soha?

febr. 24. 14:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Kb 10-11 éves lehettem amikor megtaláltam apám légpuskáját és azzal kezdtem el sörös dobozokra lövöldözni. Meglettem tanítva a használatára de felügyelet nélkül nem használhattam, de megtettem csak úgy.

Aztán kíváncsiságból pet palackokba töltöttem vizet és azt lövöldöztem hogy milyen jó meg minden. Aztán később találtam egy doboz kólát és gondoltam kipróbálom azzal milyen. Rálőttem szépen ki is lőtte belőle a cuccot, tökre tetszett csak a kiteregetett ruhák a közelben voltak és minden csupa kóla lett. Én persze bepánikoltam, mindent elpakoltam mint ha nem is lett volna semmi, de a ruhákhoz nem nyúltam. A lövöldözések nyomait is eltüntettem mire hazaértek volna. Aztán amikor anyám hazaért akkor majdnem infarktust kapott, tőlem kérdezte hogy mit csináltam, de mélyen tagadtam mindent. Azt észrevette hogy kóla maradvány de én mondtam hogy nem én voltam, amúgy sem ihattam mindig kólát, meg nem is volt itthon, arról a dobozosról valószínű nem tudtak, mert kiderült hogy az a nagybátyámé volt mert itt felejtette, de Ő sem kereste soha. Anyám akkor gyanakodott hogy valaki járt itt és pusztán poénból csinálta ezt, és akkor neki állt apámnak pattogni hogy biztos valamelyik hülye haverja vagy kollégája tehette ezt, vagy a szomszéd. Még a szomszédokat is kérdőre vonta és volt is köztük egy rövid ideig tartó harag pont emiatt. Nekem volt lelkiismeret furdalásom keményen, nagyon rosszul éreztem emiatt magam, de tudtam hogy ha bevallom akkor kiderül az hogy légpuskával játszottam holott csak felügyelettel volt ez megengedve, és féltem hogy nagyon nagyon megfogom kapni a magamét, ezért hallgattam is erről, és ez most is így van. Pedig azóta eltelt már több mint 20 év, szüleim már tuti el is felejtették ezt az egészet, főleg anyám, mert akkor azon a nyáron dühöngött emiatt aztán utána már leállt ezzel teljesen. Nekem sem jutott eszembe mindig, csak most így a kérdést meglátva ugrott be nekem ez az emlék.

A feleségemnek sok gyerekkori rosszalkodásomról meséltem már, de erről még Ő sem tud mert egyrészt nem is jutott eszembe, mert csináltam ennél nagyobb hülyeségeket is amikből volt bukta, meg sokan tudnak róla, de ez az egy sztori van amiről idáig senki nem tudott rajtam kívül, és mivel anonim oldalt így most kimerem írni mert úgysem jönnek rá hogy ki vagyok meg minden, anyámék nem nézik a gyakorit, a régi szomszédaim közül vannak akik már nem élnek sajnos, akik még élnek Ők sem hiszem hogy gyakoriznának mert 70 év körüliek. Szóval ez van.

febr. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!