Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek bizalmatlanabbak...

Az emberek bizalmatlanabbak azokkal szemben, akik egyedülállók?

Figyelt kérdés

A társadalom persze változóban van, de mai napig is úgy veszik, hogy az a komoly ember, aki megházasodik és családot alapít, akkor van "rendezett magánélete". Ha nem, akkor állandóan piszkálják, hogy de miért nincs párja, gyereke, mi a gond vele, vajon meleg, kibírhatatlan természete van vagy lúzer.

Politikusoknál is megfigyelhető ez, hogy megbízhatóbbnak tűnnek a családosok és itt Európában mondjuk most vannak olyan vezetők, akiknek nincs gyerekük, de az USA-ban úgy tudom alkotmányos előírás, hogy az elnök családos legyen. Lehet valahol az is benne van, hogy akinek van gyereke, az az ők jövőjére is gondol és felelősségteljesebb. Nálunk meg van az a narratíva is, hogy a nemzetért, a magyarságért is kell gyereket vállalni.



febr. 25. 10:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%
#10 Nem kell megkérdezni, magánügy.
febr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azt vettem észre, hogy akkor van rendezett magánéletem meg megvan a nyugalmam ha csak én vagyok és nincs párkapcsolatom.


Volt 2 is tehát van összehasonlítási alapom és több nem is lesz.

A tesóm házas amúgy és egyfolytában egymást gyilkolják. A munkatársaimnál is ugyanez van. Grátisz még, hogy kb se pénzük se idejük nincsen.


Na ennyit a rendezett magánéletről. Ha nyugalmat akarsz és békét akkor élj egyedül. Pl ma 11-kor keltem, elmentem boltba és ennyi "gondom" volt.

Senki nem rabolja a szabadidőm, úgy osztom be a tevékenységeimet ahogy én akarom. Az van amit én akarok. Csak annyi hogy egy tárcából gazdálkodom.


Na akkor kinek is van rendezett magánélete ?


35 F

márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ha lehetne egy rövid javaslatom a saját példám alapján azt mondnám ,hogy vegyetek élményeket.


Mozizás, koncert, utazzatok a világban, menjetek wellness spa-ba.

Bármi ami így normális és boldoggá tesz.


12-es voltam.

márc. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
#12, 13👍👍👍
márc. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!