Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szívesen lennétek ellenkező...

Szívesen lennétek ellenkező neműek, vagy nem? Férfinak, vagy nőnek jobb lenni?

Figyelt kérdés

#férfi #nő #ember #jellem #személyiség #hívjatok mostantól Lorettának
febr. 25. 19:48
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
39%

"Ezeket ki pontozza?"


Vannak olyan fogyatékosok, akiknek az az életük értelme, hogy feljárnak a gyk-ra lepontozni. Sajnálatos, hogy a felhasználói szintek és jogosultságok függenek tőle, mert amúgy pont leszarnám.


Üdv: a haszontalan 29-es, aki a kérdésre válaszolt.

febr. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

29, nem flattyog :D Csak azért mondom el, hogy értsd, milyen női nemi szervvel élni: még a legtermékenyebb napon, mikor a legnedvesebb vagy (jól ki van ez találva) sem termel annyi nedvet, hogy az minimális szinten is érezhető legyen, ha sétálsz, vagy edzel. Amit te flattyogásnak élsz meg, gondolom, mikor lefekszel egy nővel, na olyan nem igazán történik nap közben. Picit máshogy működik, mint a férfiaknál, nekünk nem nedvesedik mindenre, ami picit is vonzó, mint amiről sok férfi barátom beszámolt, hogy önkéntelenül feláll nekik valamire, legalább is én csak akkor nedvesedek annyira, ha intenzív csókolózás, simogatás, előjáték, szóval olyan fiziki kontakt van, amiből kb. lehet tudni, hogy itt most bizony szegzbaszás lesz.

A kagylóhús megfogalmazás viszont tűpontos, egyszer, a korai huszas éveimben - nem tudom szebben megfogalmazni - bevertem a pinám a biciklivázba hegyi kerékpározás során, és miután még másnap is fájt, gondoltam, feléguggolok egy tükörnek, és megnézem, mizu. Megláttam, milyen pacal van lenn, és úgy voltam vele, hogy ewww, konkrétan rákerestem más nők nunijára a neten, hogy mindenkié így néz-e ki, majd odamentem az akkori páromhoz elmagyarázni, hogy nem értem, hogy tudja ő belemártani ebbe a farkát, sőt, még a nyelvét is, hár rohadt undorító. Erre az volt a válasza, hogy ő sem érti, hogy én az ő testét hogy találom vonzónak, sőt, még a f.szát is képes vagyok a számba venni, pedig ő a gondolattól is elhányja magát, hogy egy másik férfit leszopjon, rajtam meg nem látja, hogy bármi problémám lenne vele, sőt, mintha szívesen csinálnám, pedig milyen undorító, ő mindig azt gondolta, hogy csak úgy megcsinálom, az ő kedvéért, de számára elképzelhetetlen, hogy ezt bárki szívesen csinálja.

Órákkal később, vacsoránál mondta, hogy "ja, amiről beszéltél délután... baszdki rájöttem, valószínűleg csak hetero-k vagyunk mindketten" :D

Egyébként a pöcsöt én is kipróbálnám. Állva pisilni, eleve milyen érzés az, hogy azon a dolgon ott végigfolyik, szex férfiként, meg milyen lehet az, hogy csak úgy random működésbe lendül. De hosszú távon inkább nem akarok férfi lenni. Nem társadalmi okok miatt nem (pl. valaki írta itt a háborút), hanem simán csak nő vagyok a lelkem mélyén, szerencsére fizikailag is az vagyok.

márc. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!