Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan vagytok, akiknek az...

Sokan vagytok, akiknek az "élete értelme", hogy idejár lepontozni?

Figyelt kérdés

Bátran írjatok le bármit, éljetek az oldal névtelensége adta lehetőséggel.


A kérdésemet az ihlette, hogy szürrealitásba menő az, hogy totál jó és releváns válaszokat látok kipirosítva. (Azaz jól lepontozva) De olyanok, amik totál frankók, igazak, hasznos válaszok. Ennek a miértjére keresem a választ. A vérbeli lepontozásfetisiszták nyugodtan nyilatkozzanak. Tényleg érdekel.


febr. 27. 16:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Én is látom ezt a jelenséget. Számomra még az is elképesztő, amikor tartalmilag, és stílusilag azonos válaszok közt hatalmas különbség van értékelésben. Ez mégis hogyan lehetséges? :D
febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Az a baj, hogy marha sokan nem értik a gomb funkcióját, azt hiszik, olyan, mint Facen a like. Ha tetszik a válasz, zöldre nyomnak, ha nem, pirosra. Pedig a válasz attól még lehet hasznos, hogy Gizimaminak nem tetszik.
febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%

Ha nincs meg vkinek a megfelelo intelligenciaszintja a valasz megettesehez vagy kissebbsegk erzeseket okoz benne,akkor lepontozza altalaban.

Meg irt feljebb lehet jutni,ha ugyanugy pontozol,ahogy a tobbiek. Tobbet er idovel a szavazatod eszrevetelem szerint.

febr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Valószínű olyanok lehetnek, akiknek több profiljuk lehet és a saját statisztikájuk növelés miatt maximalizálják a saját válaszukat. Csak mi ugye erről nem tudunk, nem lehet bizonyítani.

Másokat lehúzni meg pont fordítva, jól le rontani a statisztikájukat.


Én is látom, mikor néhányan poénkodnak egy kérdésen és úgyis 100% ban van, ha meg én írok hozzá valami poént vagy 0 vagy tiltják is.

febr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem kéne felgöngyölíteni ezt a "hálózatot"? :D
febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Esetleg a "hálózat" be tud azonosítani az email címek alapján és már tudják is ki írta a választ.
febr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%

Én felpontozni sosem szoktam, lepontozni csakis a rossz válaszokat.

Illetve vannak kategóriák, ahol 2 fél van, és zömében azok vannak, akiket rühellek. Na nekik megy ezerrel a pirike. :)

febr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%

#4:

Több profillal már nem sokra mennek, ugyanis megváltoztak egy ideje a biztonsági szabályok, ma már 1 számítógépről csak egyetlen egyszer lehet 1 választ értékelni.

febr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Itt írta valaki, hogy hiába banolják hetente, mégis itt van. Szerinted nem tudja ezt is kicselezni?
febr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nem vilagos meg, hogy elvezetbol teszik-e, vagy mert rohadtul sotetek. Mikor tenykerdesekben Wikipedian is csekkolhato valaszt sokan lepontoznak. Szoval...
febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!