Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hányszor éreztétek azt eddigi...

Hányszor éreztétek azt eddigi életetek során, hogy egy nagyobb változásra van szükségetek?

Figyelt kérdés

Nem olyan változásra gondolok, hogy másfajta tejet veszel vagy elforgatsz egy bútort otthon, hanem pl elköltözöl, esetleg munkahelyet váltasz. Ilyenek.

Hányszor volt már ilyen veletek? Miért éreztetek így? Tettetek ellene?

Kort és nemet is írjátok kérlek :)



márc. 11. 07:26
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Többször is. Persze, mindig teszek ellene, vannak eszközeim. Sosem maradok ott, ahol rossz. Egyetlen dolgom van, hogy jól bánjak magammal és szeressem magam.
márc. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Általában szakítások után van csak. Néha országot is váltok. Uj munkahely uj lakhely uj élet.
márc. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor van ilyen, de én nem teszek ellene, hanem teszek érte. Akkor is amikor nem túl okos, pl most arra gyűjtök, hogy vissza költözzek magyarországra 😀

32f

márc. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tehát 46-évesen,éreztem hogy ez így nem jó most 50-éves koromra sikerült megtalálnom ami ÉN vagyok.

Eladtam a házam,vettem egy zárt-ingatlan és ott vagyok ÉN.

márc. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokszor. Vagy a párkapcsolatból kellett kilépni, vagy munkahelyet váltani.
márc. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eddig egyszer volt ilyen, akkor egyszerre váltottam országot, egyetemet, munkarendet és munkát. A párommal együtt.
márc. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2* igen erősen, de e mellett már volt pár kisebb ilyen érzésem. Jelenleg is benne vagyok egy xar munkahelyen, xar munkahelyi légkörben. Úgy érzem, hogy innen nem tudok elmenni, de ha mennék is, akkor annak negatív következménye lenne: kb. mint a két szék közé való esés lenne. Igyekszem azért tenni azért, hogy változás legyen, de van egy negatívan befolyásoló tényező, amin nem tudok változtatni. (F42)
márc. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Próbáltam felidézni, volt-e több alkalom, azonban most csak 2 ugrott be.

Egyik gimi végén, másik most, egyetem utolsó hajrájában. Mindkét esetben közös volt, hogy fásultságot, állandósult punnyadtságot éreztem, monoton, unalmas hétköznapjaim voltak/vannak. Még úgy is, hogy bennem van a félsz a diploma, szakdoli körüli dolgok miatt. Kicsit úgy érezem magam, mint hal a vízben.

márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!