Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért szeretik...

Az emberek miért szeretik azokat a videókat, amikor hidraulikus préssel nyomnak össze bizonyos dolgokat? :)

Figyelt kérdés

márc. 12. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Mert érdekes látvány.

Én a lépcsőről leejtett üvegeket meg a különleges szappanok szétvágását is szeretem hallgatni, nézni. Az ASMR nyugtat.

márc. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Érdekes látványra, és ez azoknak jó akiknek nincs lehetőségük ilyet kipróbálni, de mégis látják hogy milyen tárgy hogyan nyomódik szét például. Én régebben néztem még ilyen darálós videókat amikbe mindenféle szemetet beledobnak és szét darálja az is tök jó egyébként. Meg olyan darálókkal én is dolgoztam olyan üzemben ahol selejtes termékeket ilyenekkel kellett szétdarálni és a darálékot ami színtiszta műanyag volt vagy fém azt külön eladták más cégeknek akik újra tudták hasznosítani.
márc. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ment a ződ kéz!
márc. 12. 19:55
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Ugyanazt tudom mondani, mint az előttem írók. Lehet mások hülyének gondolnak, de nekem is érdekesek ezek.

Én is néztem régebben szappanvágós meg darálóba tárgyakat bedobós videókat. :D

márc. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
azok is nagyot mennek amikor izzó vasgolyót raknak valamire
márc. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Én szeretem a rombolást, szeretem például a törött autókat, a roncsokat, szeretem a baleseteket is (természetesen csak olyat, ahol nincs személyi sérülés). Ez az oka, vagy innen eredhet, hogy szoktam nézni ilyen bezúzós-bedarálós, kilapítós, tankkal valamin áthajtós, stb. videókat.
márc. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Jaj ezeket én is szeretem :D

Valahol olvastam egy cikket róla, hogy elvileg azért szeretik az emberek, mert valahol jól esik mindenkinek ez a szintű vandalizmus, levezeti a stresszt

márc. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Metionin ***** válasza:
84%
Akkor itt én leszek az egyetlen, aki hidegrázást kap ezektől :D nekem rosszul esik nézni, ahogy tönkreteszik a dolgokat, tárgyakat vagy láttam olyat is, ahol gyümölcsöket nyomtak szét. Valamiért nem érzem jól magam, ha ilyet látok. Biztos ennek is megvan a maga oka :D
márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Anno a '90-es években volt a Gesztinek a Megáll az Ész c. műsora, abban az egyik részben az volt, hogy 3 muki stopperral mérte, hány perc alatt tudnak kétkezes kalapácsokkal szó szerint ripityára zúzni egy zongorát. Azt a rombolást sose felejtem el gyerekként, de tetszett. A pianínóból meg tényleg nem sok maradt. xP
márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
Ez olyan,mint a p!n@.Egyszerűen jó,és kész.
márc. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!