Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért parasztok az emberek a...

Miért parasztok az emberek a Facebook kommenteknél?

Figyelt kérdés

Képesek névvel, arccal, egész nap trágárkodni egy adott hír alatt, és belekötni másokba.

Ebben mi a jó, hogy égetik magukat?



márc. 16. 09:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Én azt hittem aki randa, az alkoholista. :)
márc. 16. 10:59
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Általában ezt a csürhe csinálja, a lepukkant aljanép.

Normális ember aki minimális intellektussal rendelkezik, az fel tudja mérni hogy ez amúgy mennyire szégyenteljes, és hogy ezek az emberek mennyire a saját szegénységi bizonyítványukat állítják ki. Nyilván aki meg ilyeneket irkál az nem.

márc. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Frusztrációlevezetés, vagy épp így adja vissza, amit a valóéletben megkapott másoktól, ez az ő szemében afféle igazságszolgáltatás. Csak hát, pont olyanon csattan, aki igazából erre nem szolgált rá.

Sokan meg olyan szinten trottyon vannak mentálisan, lelkileg, hogy észre sem veszik, fel sem fogják, miféle megnyilvánulásokat eresztenek el, vagy már nem is érdekli őket. Amolyan, "ha nekem sz*r, legyen másnak is!" alapon.

Meg van egy olyan réteg, aki eleve ilyen mentalitásban, viselkedési minták mellett nőtt fel, ami szomorú, de többségüktől ennél jobbat, többet nem lehet elvárni.


Tudom, ha valaki elolvassa, hogy még ide is belekeverem a politikát, reflexből lepontoz, pedig akkor sem lehet innen kihagyni. A propaganda hangvétele, tartalma csak jobban erősíti az emberekben ezt a fajta viselkedést, csak tovább rontja az általános morált, közhangulatot. És mivel nem lesz belátható időn belüli pozitív (!) változás, ez csak romlani fog.

márc. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem az egyik kedvenc ilyen "pokémonom" az ilyen özvegykováncsé bácsi, aki politikai posztokat alatt őrjöngve követeli a vérontást, az unokáit ölelgető profilképpel.
márc. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én most- valamennyire a kérdéshez kapcsolódva- a bántalmazó felé fordulnék: titeket mi fűt olyankor, amikor lealáztok, megszégyenítetek valakit? Örömmel tölt el titeket? Megveregetitek a vállatokat talán? Nem lenne jobb valami értelmes dolgot csinálni ehelyett? Annyira utálom azokat, akik mindig a gyengéket bántják.
márc. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon rengeteg lelki nyomorult van, akinek nincs sikerélménye, ezért tele van frusztrációval. Ezért nyilvánulnak meg így.


Az viszont néha engem is meglep, sok magyarnak mennyire nincs önkontrollja és mennyire nem veszi észre magát.

Pár éve mellénk költözött egy erdélyi srác a barátnőjével. A csávó szinte csak angolul ír (sokszor durva nyelvtani hibákkal), elküldi a francba az ismerőseit, mert nem mentek el a szülinapjára, kiírja, hogy csak intelligens emberekkel beszél, azt lesi, a szomszédok mennyit dolgoztak, míg összevágta a fát stb.


Na, és ennek szerinted mi értelme? Szerintem a legtöbb ember számára elgé nyilvánvaló, ahogy aki ennyire magyarázza a bizonyítványt a facebookon, annak komoly frusztrációi vannak, és nem egy túl jó a gyakorlatban.

És valóban, ennek a srácnak van a legrosszabb munkája talán az egész utcában, az ismerősei szintén mind nagyszájú, de középszerű embernek tűnnek.

Még annyit, hogy egy vidéki kisvárosban élek, és az utóbbi években sok olyan esemény volt (háború covid stb), ami miatt nagyon aktív a..hogy id mondjam..a lakosság max. középfokú végzettségű, löttyedt rétegek.

Akkora orbitális baromságokat írtak le fröcsögve névvel, hogy csak néztem.

márc. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Szóval még mélyebbre süllyedt le facebook színvonal. Facebook jó úton van 4chan 2.0 legyen. Ilyenkor örülök lassan 2 éve, hogy végleg letöröltem magam facebookról. :-)
márc. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Neked égetés, az ő szintjükön "jól megmondam neki, ebből majd tanul"
márc. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Senior Séf ***** válasza:
Nem állítom, hogy a FIDESZ hozta, de hogy az ő uralkodásuk IDEJÉN KEZDŐDÖTT,AZ BIZTOS.
márc. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!