Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó szellemként élni? (Lent)

Miért jó szellemként élni? (Lent)

Figyelt kérdés

Egy kollégám konkrétan szellemként él, munkán kívül sehova nem jár. Olyan szinten nem, hogy sem postára, sem bevásárolni, mondhatni sehová nem jár ahová nem muszáj.

Mindent online intéz. Kapcsolata/családja nincs, a baráti kapcsolatai ellaposodtak. Egyszer megkérdeztem tőle, hogy miért így él, mosolyogva válaszolt: "Nekem bőven elég dolgozni járni, minden mást el tudok intézni online. A barátaim külföldön élnek, családom nincs és nem is szeretnék egyhamar. Sőt, ha lehetőség lenne homeoficce-ra, itt sem látnál többet :)"

Értem én, hogy nem vagyunk egyformák, de ő egy rendkívül vidám, közvetlen ember. A munkájában is valóban jó, ügyes, segítőkész. Ez mellett pedig humoros is.

Valami trauma miatt vágta el magát az emberektől, esetleg szorongás állhat a háttérben? Létezik, hogy egy közvetlen jó kedélyű ember ennyire antiszociális legyen?

Talalkoztatok már hasonlóval? Vagy esetleg ti magatok is hasonló cipőben jártok?

Nem szeretnék senki magánéletében turkálni, csak számomra ez annyira furcsa.



márc. 17. 12:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szimplán érdekel, hogy működnek más emberek. Talán nem főben járó bűn.
márc. 18. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!