Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan értékelnéd az életedre...

Hogyan értékelnéd az életedre vonatkozóan egy 1-5-ig terjedő skálán az alábbiakat?

Figyelt kérdés
Munka/karrier, család, barátok, hobbik/kikapcsolódás.

márc. 22. 09:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Munka/karrier: 2 vagy 1

Család: 4

Barátok: 5

Hobbi: 4-5

Kikapcsolódás: 4

márc. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Munka/karrier: 4 - szeretem csinálni, laza munkaidő, home office, jó a csapat, de a fizu lehetne a háromszorosa is🤣Az lenne másfél misi.

Család: nincs még se férjem, se gyerekem, ha a szüleimre, testvéremre stb vonatkozik, akkor 4

Barátok: 5, van pont elég és nagyon jó barátok

Hobbi: 5 - sport, utazgatás, pasizás😂

Kikapcsolódás: 5, sok a szabadidőm

márc. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Munka/karrier 5

család 5

barátok 4

hobbik/kikapcsolódás 3


A páromat nem tudom hova soroljam, de az is maxos.

Barátaimra és a hobbijaimra igyekszem időt fordítani, de jelenleg új a munkám (ráadásul az első), új egyetemi képzésre járok, városok közt ingázom (Pesten van az egyetem, de nem ott szeretek lakni). Mivel nagyon igyekszem a párommal sok időt tölteni ezek mellett (egyetem plusz full time munka), kevesebb idő jut a barátokra meg a hobbikra. De azért nem hanyagolom teljesen az életemnek ezen részeit sem. Csak ebben van hova fejlődni. A karrieremmel, családommal, párommal maximálisan elégedett vagyok.

márc. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Munka/karrier: pályakezdő vagyok még, és jelenleg a tanulmányaim mellett az egyetemen dolgozom napi pár órában. Szakmai gyakorlat miatt már tudom hol, és hol nem dolgoznék szívesen, és remek ajánlóleveleket kaptam gyakhelyről, egyetemről, de még korainak érzem ezt értékelni.


Család: sajátom nincsen, párkapcsolatom sem, és nem is néz ki úgy a dolog, hogy ilyen téren a közeljövőben lenne bárminemű változás, különben 3 vagy 4. Szüleimmel remek a kapcsolatom, de a tágabb családdal már nem ez a helyzet. Anya ágával 12 éve zéró kontakt van, ami nem is nagy baj, mert elég problémásak. Apa ágával közösen szülinapozunk, tartunk egyéb ünnepeket, de a tesója elég kétszínű tud lenni, és vannak nekik is érdekes dolgaik, szóval ott is lazulnak a dolgok. Az unokatesóimmal pedig az ellentettje igaz; az utóbbi években kifejezetten sokszor voltak programok, meg jókat tudtunk beszélgetni.


Barátok: nagyon jó indulattal 1. Eleve sosem volt sok barátom, de igazinak éreztem őket, aztán idővel kiderült, hogy nem igazán voltak azok, vagy csak egy kis ideig. Vagy elhidegültünk, vagy ghosting-ot kaptam, vagy pedig sorra mondogatták le velem a programokat, amiknek egy részét ők vetették fel, aztán elengedtem. Meg hasonló szerencsétlenségek voltak. Van egy szaktárs, meg egy még gimis osztálytárs, akikkel neten van egy nagyon minimális kontakt, csakis miattuk nem 0-t írtam.


Hobbik/kikapcsolódás: 3. Újak keresésén gondolkodom.

márc. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Munka/karrier: 2.

család: 2

barátok: 0.

hobbik/kikapcsolódás: 4.

márc. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
4,5,4,5 :D :)
márc. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
3
márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
81%

Munka: 0 (nincs)

Család: 5

Barátok: 0 (nincs)

Hobbi: 1 (éppen csak van valami)

+nem kérdezted, de párkapcsolat: -10000

márc. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
2, 4, 3, 5, 5
márc. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Senior Séf ***** válasza:

Munka/karrier 1 nyugger vagyok

család: 3 csak a feleségem van velem, szüleim meghaltak,gyerekek külföldön barátok 3 kihaltak, csak egy maradt,de ő is rákos

hobbik/kikapcsolódás 5

márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!