Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kopaszság önbizalmat ad?

A kopaszság önbizalmat ad?

Figyelt kérdés
Én azt figyeltem, hogy a kopaszok nagyon sokszor olyan macsó viselkedést vesznek fel és nagyképűek is közülük sokan. Az edzőtermekben is sok kopasz, kigyúrt ember van, de a szélsőjobbos ultrák jelentős része is az. Valamiért negatív véleményem van róluk és szerintem egyáltalán nem szép a kopaszság, azt érzem kompenzálni is akarnak valamit.

márc. 22. 10:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem feltétlen, az önbizalmat, de ha tartozik hozzá egy olyan megjelenés, akkor lehet hogy egy ilyen embert kevésbé "találnak be". Szóval amolyan önvédelmi mechanizmus.
márc. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
btw ha minden nap gyúrsz akkor beízzad a fejbőröd hajad is, egyszerűbb lenyírni a hajat, mint minden edzés után mosogatni.
márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom miért, de számomra ijesztőbbnek kinézetét kölcsönöz ha a férfi kopasz vagy szakállas.
márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
igen és van közöttük egy összetartás https://www.youtube.com/watch?v=xdczrLUMf98
márc. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
Nem ez ad önbizalmat
márc. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, de szerintem is csunyak
márc. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan azonnal le skinhead-ezik őket, holott a skinhead-ek a büdös életbe nem voltak kopaszok, csak nagyon rövid volt a hajuk.
márc. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A magyaroknál igen.
márc. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen nekem azt ad önbizalmat nem érzem olyankor magam lenézettnek.
márc. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Párom 17-18 évesen kezdett kopaszodni, hormonprobléma miatt kihullott a haja.

Szakállat növesztett, hogy jobban nézzen ki a fejformája, de nem lett több önbizalma, sőt...

Pedig viszonylag izmos is.

márc. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!