Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan rokonod vagy ismerős...

Van olyan rokonod vagy ismerősöd, aki nagyon lenéz téged?

Figyelt kérdés

Aki a megnyilvánulásai által azt közvetíti feléd, hogy ő bezzeg tudja mit kellene tenned és ha te másképp gondolkodsz, akkor egy béna lúzer vagy, amiért ő végtelenül lenéz téged.


Hogy kezeled ezeket a helyzeteket?


márc. 30. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Van nekem ilyenem is. Először mindig megprobalom neki elmagyarazni hogy mit miért csinálok, aztán ha az agya nem bírja felfogni, ráhagyom. Az ilyennel nem lehet mit tenni, mert neki mindig igaza kell hogy legyen.
márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én is lenézem őt.
márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok róla, de ha lenne, nem foglalkoznék vele, a találkozást meg mondjuk kerülném.
márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem gondolom, hogy lenéznek. De van ilyen típusú rokonom, ismerősöm több is. Az évek során rájöttem, hogy nem meggyőzhetőek. Amennyire meg bírom állni, annyira rájuk hagyom a dolgokat. Nehéz néha, de érdemes nem vitatkozni velük.
márc. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem talalkozok ilyen emberekkel,vagy minimalizalom a veluk toltott idot veletlen talalkozasnal,hogy maradjon idom az engem epito emberekre. Rokoni osszejovetelen meg sokszor evekig nemm veszek reszt.
márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nővérem...
márc. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Poénosan kezelem. Ha lenéz, én felnézek. :)
márc. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Van. Egydlszerűen nem fogalkozom ezzel. Hisz amit hisz. Attól rosszabb nem leszek.
márc. 31. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen van. Lenézett amiért kimenekültem Ausztriába szobalánynak, diplomás létemre. Voltam én emiatt minden lúzernek kikiáltva, emiatt le is tiltottam. Amikor anya megmondta neki hogy egy év alatt mennyi pénzt tettem félre, hirtelen azzal jött, hogy szerezzem be oda őt is, anyán keresztül üzengetett. Olyan határozott nemet még előtte sem, de utána sem mondtam, mint akkor.
márc. 31. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Biztosan, de egyre kevésbé tartom a kapcsolatot a széles körben vett rokonsággal
márc. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!