Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én találom a nagyon...

Csak én találom a nagyon rideg kék szemeket ijesztőnek szép helyett?

Figyelt kérdés

Pl Cillian Murphy vagy Alexandra Daddario szemei. Cillian Murphynek nagyon ijesztő a nézése, de egyszer láttam róla barna kontaktlencsés képeket, és rájöttem, hogy a rideg szemei miatt van.

Vagy Alexandra Daddario egy tök szép nő lenne, de olyan ridegen néz azokkal a kékes-zöldes szemeivel, hogy elrontja az összképet. Vagy esetleg Billie Eilish. Neki mintha halott szemei lennének.

Pedig a kék a kedvenc szemszínem, de az a szép mélykék. Nekem is kékes-zöldes szemem van, de sötét árnyalat. Ezektől a rikító árnyalatoktól kiráz a hideg.


márc. 31. 07:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Én is inkább a meleg barna szemeket szeretem. Igazad van,van a keknek az az arnyalata ami belőlem is ezt váltja ki
márc. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Egyetértek veled! De azt hittem, egyedül vagyok ezzel a véleménnyel :)
márc. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%

Eddig nem ismertem Cillian Murphyt, most megnéztem, ki az...

Rendesen beszartam.

márc. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
3as! Persze, mivel ő játszott a 28nappal később-ben.
márc. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is ijesztő, de azért az már beteges elmeháborodottság, amit az első ír, hogy csak a barna szem... Ja, mert a nagyon világos kék szemszínen kívül csak a barna létezik... Gondolom ez valami fétis nála.
márc. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
Én is így vagyok! Sosem értettem, miért vannak úgy oda az ilyen rikító kék szemért, hogy "jaj de szép".
márc. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#6 szerintem amúgy szépek, de távolról. Belenézni olyan kellemetlen, ijesztő.
márc. 31. 09:46
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

Az a kék, amelyik már fehérbe hajlik, nekem se tetszik, rideg.


De a többi kék szerintem nagyon is szép, pl. nekem ilyen színű: [link]


Párválasztásnál viszont nem ez számít, volt már kék, zöld, barna, mindenféle szemszínű pasim.

márc. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
én ezeket "jég szeműnek" jég tekintetűnek szoktam hívni,de engem nem zavar jólnéz ki főleg nőknél sötétbarna vagy szurokfekete hajjal párosítva:)
márc. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon sötét barna szemű vagyok de a világosabb tetszik.
márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!