Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Soha nem voltak vágyaim,...

Soha nem voltak vágyaim, illetve nem érdekeltek az emberek gyereknek sem, nem érdekelt sosem semmilyen szakma. Miért lettem ilyen semleges a világgal?

Figyelt kérdés

márc. 31. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet,hogy nem olvastál sosem,nem jártál értékes közösségbe,hanem mondjuk túl sok időt töltöttél számítógép előtt? Most hirtelen ez jut eszembe. Különben szép dolog,hogy ez benned mégis kérdés,azt jelenti,ezzel kezdeni szeretnél valamit,ami értékelendő szerintem.
márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
A vágyak nélküli élet tulajdonképpen egy hiány nélküli élet, megelégedés azzal, ami van. Szerintem ez nem semlegesség, hanem boldogság. :D
márc. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De gyereknek is ilyen voltam... Rendkívül zárkózott, illetve érzékeny
márc. 31. 15:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 33 évesen találtam meg mi az a szakma munka ami érdekel.


rokonaim nagy része rettenetes így kapcsolatot sem tartottunk.


számítógépről volt szó...érdekes mód én egy távoli ismerőssel barátkoztam össze mikor először jött hozzám házhoz a laptopomat rendbehozni.

ja én ezt nőként írom

márc. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok.már több mint 1 éve nem is dolgozom,nem akarok emberekkel lenni és tevékenységet folytatni velük.engem sem érdekel szinte semmi.

32/F

márc. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Részben mert a társadalom is ilyen, ezt láthattad kb. a környezetedben.
ápr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!