Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen lenne a világunk, ha...

Milyen lenne a világunk, ha mindenki hangosan gondolkodna benne?

Figyelt kérdés

ápr. 1. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom a te környezeted milyen, de én azt látom, hogy már ilyen a világ. Hangosan gondolkodik és mond, ír mindenki mindent.
ápr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nem lenne semmi változás.

Most is néhányan hangosan gondolkoznak (néha én is)

ápr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Konyhán dolgozok egy gyorsétteremben. Viselkedésben egészen más tűnik ki, mint az elkapott apróságokból mások arcán.


Egyik ismerősöm irodában dolgozik. Ha mindig hangosan gondolkodna, már rég elküldött volna mindenkit a pi**ába és nem lenne munkája. Rahedli megoldatlan veszekedést generálnának a minduntalan kimondott gondolatok, mert nem az lenne, hogy akkor azt megoldják vagy valami, hanem belelovalják magukat a felek, vagy besértődik, és csak utálat marad csendes elviselés helyett, ami egészen baráti, szóval utálat helyett lehet besegíteni a másiknak. Akit rühellek, akit nagyon rühellek, annak aligha fogok magamtól besegíteni.


Ha meg a boltban történne, na ott tömegverekedés lenne. Bennem megfogalmazódó gondolat volt egy nehéz munkanap után a boltban a majdnem a nyakamba álló nőnek címezve, hogy ,,Mi az anyád nemlétező retkes facáért nem bírsz várni pár másodpercet te nyamvadt pi**a, hogy elpakoljak?!" Hát már szinte lerakta a könnyű kosarát és majdhogynem le is húzta. Úgy bámult, mintha egy hegyről is lelökne az akciós tejföl lehúzásáért. Még rá is bámultam, de folytatta. Ennek aztán mondhatnám szépen, még ő sértődik meg, miközben ő volt a bunkó. De ha még ingerülten is állok bele, hát akkor ő sem fogja vissza magát, ő is mondja a magáét.

ápr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sokkal nagyobb lenne a zaj és a szavak és gondolatok kevésbé lennének fontosak, mert megszoknánk, hogy mindenki mondja a magáét és már immunisakká válnánk az egymás süketeléseivel szemben. Érdekes lenne, ha ilyen képregényes buborékokban jelennének meg a gondolataink a fejünk felett.
ápr. 1. 11:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Patrick Ness - Kés ​a Zajban (Chaos Walking 1.) - s folytatásai.


Könyvtrilógia, film is van vele, s tartalmazza azt ami téged érdekel.

ápr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Mások nyavajgását kéne mindig hallgatnom. Lélekölő lenne.
ápr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Nézted este a Fejedbe látok c. filmet? XD
ápr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Még több konfliktus, nézeteltérés lenne, több kellemetlen szituáció. Bár tényleg egyre többször tapasztalom én is azt, hogy az emberek gondolkodás nélkül mondják ki, írják le, amit gondolnak, sok esetben még így, ezek mellett is azt gondolom/érzem, hogy legalább egy kis minimális filer mégis jelen van bennük. És addig jó, ameddig az a filter működik.
ápr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#7 Nem láttam még, de rajta vagyok. Köszi nektek az ajánlásokat!


#8 Valószínűleg annyira őrjítő lenne a kialakult helyzet, hogy még többen élnének egyedül és jól elszigetelődve a többi embertől.

ápr. 1. 13:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagy hangzavar, szájkarate lenne.
ápr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!