Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem bírok jópofizni sokáig,...

Nem bírok jópofizni sokáig, fárasztó. Mennyire ciki nőként, hogy kiül az arcomra az unottság?

Figyelt kérdés
Szomszéd, összejövetelek, stb. Egy ideig kedves, mosolygós vagyok. Aztán nem bírom, egyszerűen már "fáj" tartani ezt. Nincs kedvem kommunikálni, mennék már nagyon. Sajnos nem opció, hogy egyedül lelépek. Szeretem a társaságot, de csak egy bizonyos mértékig. Ha a szomszéd átjön, azt pár percig bírom.
ápr. 1. 11:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában én is ilyen vagyok. Nem kimeríthetetlen a social batterynk :D
ápr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Na jó, csak én észreveszem, hogy egy idő után erre felfigyelnek és utána már nem vesznek emberszámba, ami abban nyilvánul meg, hogy a szemembe nem néznek, mindenki máshoz beszélnek, csak hozzám nem.
ápr. 1. 11:51
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok vele.
ápr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

A szádra miért nem tud kiülni? Szomszédnak: Bocsi, de ma egyedül szeretnék lenni. Összejövetelen: bocsi,rossz passzban vagyok,nem tudok elmenni. Vagy: max 1 órát tudok maradni. Esetleg őszinte is lehetsz: Úgy érzem,kevés igényem van a társaságra.

Amúgy neveltetés kérdése. Ne hidd,hogy mások annyira élvezik a társaságodat. Csak vannak udvarias emberek akik kibirnak néha 2-3órát.

ápr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Ki ült az arcodra?
ápr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem értem azt, hogy "nem opció". Miért is nem?
ápr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel ugyanígy vagyok 38 éve.


Umtatnak, fárasztanak, érdektelenek.


Ilyen a munkahelyi céges bulik is, alig várom, hogy az első ember felálljon és menjen. Aztán épek

ápr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
Mennyien nem szeretik itt saját magukat. 😞
ápr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne menj át, és a szomszéd se járjon át.Mennyire egyszerű igaz?
ápr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem egyedül élek hanem a családdal, nem én osztom az észt. 22 vagyok.
ápr. 1. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!