Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Huszonéves srácok, ti is...

Huszonéves srácok, ti is udvariasak, kedvesek vagytok? (Ez nem kerül semmibe)

Figyelt kérdés
ápr. 3. 06:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem a válasz igen, mert 2024-re már nagyon jó sajtos csipszek készünek, bár 2003-ban is, de a lényeg hogy ez endorfint szabadít fel és ez kedvessé tesi a fiatalokat akik ennek a csipsznek a fogyasztói.
ápr. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

is? Te az vagy?

Ha nem ad okot valaki az ellenkező viselkedésre, akkor igen, az vagyok vele.

24F

ápr. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

De 2, valld be, igazából alapjáraton azért vagy kedves, mert nem csak hogy megfelelő arányban viszel be minden komponenst, ezáltalá táplálóvá téve az ételeidet, de az ételek ízletessége endorfint szabadítfel benned.


Ráadásul a gimiben heti 5 tesid olt és ez megszerettete veled a mozgást és a sok mozgás energetikusabbá tesz, ami a edvességed forrása.

ápr. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

Nem fogyasztok chipset, pláne sajtosat nem, így az 1. elméleted szerint kiesek a sorból és más miatt vagyok az.

Alapjáraton tisztekettudó vagyok mindenkivel, de ha bunkó az illető, talpas paraszt stb... és olyat mond vagy többször úgy nyilvánul meg, akkor levetközöm ezt és beleállok rendesen.

#2 es voltam, chips-el nem élő, de a rendszeres mozgás az stimmel, csak máa rég nem tesi órán.

ápr. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

De akor végképp nem értem, mert nekem volt ismerősm aki tiniént evett so csipszet egyrészt, a sajtos volt a edvence és nagy szendvicseket evett. Vékony fiú volt, sosem hízott és magasra nőt. De ami a legdurvább, hogy tisztelettudó, udvarias vol és az is maradt felnőttként.

Ő mindig is szerette a sportokat amúgy, nem emlékszem, hogy sportolt volna valamit rendszeresen, de tesin mindenhez tehetsége volt.

ápr. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Az olyanok mint az egyes válaszoló, miért hiszik magukról, hogy viccesek?

Mert inkább szánalmasak. Nincs iskola, aztán itt vergődik a sok szerencsétlen, de egy értelmes mondatuk nincs.

ápr. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6, mi ebben a vicces? Értelmesen megfogalnaztam egy tudományosságot! Mert a fiú ismerősömmel így volt és hát na.

De aztán jössz te es csufolsz de semmi tudkmányossággal nem állitod slá, hogy miért írok szerinted butaságot.

ápr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Csúfollak.. Hány éves vagy? 10?

Amit leírtál a hülye chipses szöveg, abszolút nem tartozik a kérdéshez, ezért gondoltam te nagyon viccesnek tartod. Mert úgy látom mások szerint sem az.

ápr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Darius- ***** válasza:
Alapjáraton igen. Amúgy valóban használ a sport is, mert eletvidam leszel tőle.
ápr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8, továbbra sem bizonyítottad tudományosságilag hogy butaságot írtam.
ápr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!