Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lànyok ti meg szoktàtok bànni...

Lànyok ti meg szoktàtok bànni a bűneiteket vagy lexarjàtok, hogy kinek és mennyi fájdalmat, bosszúságot okoztatok?

Figyelt kérdés

ápr. 3. 15:33
A kérdező szavazást indított:
Meg szokott szòlalni a lelkiismeretem egy idő utàn, de nem mondom az illetőnek
Meg szokott szòlalni a lelkiismeretem ès tisztàzni szoktam a dolgokat azzal akit megbántottam
Nem szokott lelkiismeretfurdalàsom lenni inkább azon agyalok, hogy én jól járjak
A màsik felet szoktam hibàztatni, mert legjobb vèdekezés a támadás
Egyéb
7 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
És te?
ápr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Bűneik csak a nőnemű életformáknak lehet, a férfiakat pedig csak csodálni kell, ugye? Kérdező, arab vagy?
ápr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

olyna unalmas már hogy mindig amikor egy nő bármi bosszúságot okoz ebben az országban egy férfinak, akkor ide jön az a férfi, hogy rajtam, meg a többi itteni nőn verje le a frusztrációját.


tanuld meg kezelni az érzelmeidet. se ki mást nem érdekelnek, hidd el.

ápr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Birom, amikor kitesznek egy kerdest az ellenkezo nem iranyaba, mintha a budos eletbe nem talalkozott volna nonemu egyeddel a foldon.
ápr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Nincs bűnöm, amit meg kéne gyónnom, bár mivel ateista vagyok, amúgy se mennék el gyónni.

23/N

ápr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
Én azt tapasztalom hogy nem szokták megbánni, kegyetlenül átgázolnak bárkin.
ápr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Itt gyakorin a ferfiak zome 70%ban egy elkenyeztetett anya pici fia, akiket ha barmi okbol megsertenek akarmi, mar az egesz noi tarsadalmat egykalapala veve itt sirankozik. Mondom ezt ferfikent. durva...
ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Én csak abból indulok ki, hogy van egy csomó nő és férfi ismerősöm, köztük barátok, a nőkkel párkapcsolatok. Ezek között volt több eset, hogy valakik tettek nekem rosszat, de a férdiak mindig előbb beláttáo hogy hibáztak, sőt bocsánatot kértek, na a nők azok olyanok voltak, hogy inkább dacból még jobban belém tiportak, vagy ha csak nagyon nehezen láttak be az igazamat. De sokkal inkább menekülnek ilyenkor is, nem mondják a szemedbe, inkább megy a titlás, a törlés, az utcán elfordulás, mások szoknyája mögé bújás.
ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem követek el bűnöket.
ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem a nők a hibásak, ha téged valaki pofára ejtett, vagy szimplán sikertelen vagy a nőknél. Elárulom, az egyik legsikeresebb módszer a csajozásra nem más, mint az önbizalom. Neked láthatóan nincs. Amíg itt hisztikézel, addig nem is lesz sikered és minden kicsit is normális nő kerülni fog. Ne mutogass ujjal másokra, ha pont te vagy az, aki ezen nem tud tovább lépni. Te vagy az, aki minden nőt egy kalap alá akar venni. Szedd már össze magad! N
ápr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!