Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeret az ember minden...

Miért szeret az ember minden témából kényszeresen politika témát csinálni?

Figyelt kérdés
Bármilyen témában elhangzik valami kulcsszó, ami a politikában is megtalálható, miért kell kényszeresen politikai témává átvinni a témát? Mégis csak igaz volna a "mondás", hogy Magyarországon mindenki politikus?
ápr. 3. 17:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Minden út oda vezet. A nép is azért vált azzá, ami lett.
ápr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Na de azért könyörgöm, ha mesélem valakinek hogy milyen volt kimenni a meccsre, vagy hogy tetszett nekem az előző esti Real Vs Barca meccs, nekem ne kezdjék már el, hogy "Bezzeg a stadionok épülnek, az eü-re és az oktatásra nincs pénz.", mert nem politika kapcsán hoztam szóba a témát.
ápr. 3. 17:15
 3/25 anonim ***** válasza:
26%
Nálunk mindenki tud mindig mindent.
ápr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%

Az hagyján. Szépségápolás kategóriába egy 13 éves kissrác golyóborotváló kérdést tett fel, írtam, hogy ez így nincs rendben, lefideszeseztek :D

(A kérdést már nem találom)

ápr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
47%
Mondjuk az tény, hogy focira költenek ha kell ha nem, orvos meg nincs elég az országban.
ápr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Ja és ha rászól az ember az ilyenre, hogy "Te figyelj, ne haragudj, de nem szeretnék politizálni", vagy hogy "De én annak kapcsán hoztam szóba a témát, hogy mondjuk szerinted mennyire volt jogos, hogy lesnek ítélték meg a gólt, és volt értelme XY-t lecserélni a második félidőben.", akkor rögtön jön az álsértett vádaskodás és a jelentéktelenből felfújt hiszti, hogy én biztos az ő pártjának az ellenpártjához tartozom, azt elkezd óbégatni.
ápr. 3. 17:18
 7/25 A kérdező kommentje:

#5 most nem konkrétan a focira gondolok, hanem magára erre a mentalitásra, hogy miért kell mindenből politikát csinálni.


Pl. ha bent járok egy beteg hozzátartozómnál a kórházban, és mesélem hogy van, akkor meg ne menjen már át a téma abba, hogy a kórházak omlanak, a várólisták megnőnek, alig van orvos, bezzeg a stadionok épülnek, mert nem biztos, hogy azzal, hogy mesélek hogy van a beteg hozzátartozóm, politizálni akarok.

ápr. 3. 17:20
 8/25 anonim ***** válasza:
81%

Igen, ha nem szereted a vityát akkor biztos gyurcsánypárti vagy :D

Mintha más politikus nem is lenne az országban :D

ápr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
71%

8# Ez általában inkább a baloldali érzelműek szokása, hogy ha valami nem tetszik egy baloldali előadóban (akár a humora, akár a hanglejtése, akár a művészete), az valójában azért van, mert akinek nem tetszik, az "fideszes". Valamint ha egy jobb oldali érzelmű nő félrelép, válik, bármi rosszat csinál, nem az a baj vele, hogy bármi rosszat csinál, hanem hogy "fideszes". Máskülönben kit érdekelne hogy félrelépett, válik? Más is csinál ilyet.


Meg az is, hogy erre a gondolkodásra azt mondják, hogy ez a "fideszesek" gondolkodása.

ápr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem sokan akarják érteni a kérdést. (Csak a 4 és 9)
ápr. 3. 17:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!