Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Big 5 személyiségtesztben...

A Big 5 személyiségtesztben magas pontszámot kaptam az extroverzióra. Ez azt is jelenti, hogy az MBTI típusom is extrovertált?

Figyelt kérdés
82 pontot kaptam az extroverzióra a Big 5-ban. Az MBTI teszteknél általában 50-50% extrovertált és introvertált vagyok. Elvileg ESFJ az MBTI-m.

#MBTI #introvertált #extrovertált #ESFJ #Big 5 személyiségteszt
ápr. 3. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Kognitív funkciók!


A Big five-ot nem ismerem, de az MBTI-t igen.

Si a nagyobb vagy az Fe? Ti az erősebb vagy az Ne. Az Ne vagy a Ti a leghátsó?

Az információbefogadó vagy a döntéshozó képességed a kiegyensúlyozottabb, erősebb?

ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kitöltöttem a Sakinorva tesztet is, a Fe és a Si ugyanannyi, azonban a Ti és a Te is ugyanannyi. Úgyhogy azt mondta a teszt, hogy ESFJ. Egyértelműen a Ne az erősebb a Ni-nél, ezért javasolta inkább a teszt az ESFJ-t.
ápr. 3. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:
De ne csak a tesztet töltsd ki, az függ 1000 dologtól (hangulat, stb). Gondolkodj el rajta. Ha annyira nem ismered a funkciókat, akkor csak azon, hogy a döntéshozás megy könnyebben (ESFJ) vagy inkább az információbefogadás (ISFJ).
ápr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!