Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért megy itt rá egyik ember...

Miért megy itt rá egyik ember a másikra,és gyanúsítja meg azzal,hogy értelmetlen kérdéseket ír ki,vagy hogy "több kiírt kérdés is hozzá tartozik?"

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor ütköztem már itt ilyenbe,és egy ember elindította a lavinát a többi követte.Elkezdtek belinkelgetni,hogy ezt és azt én írtam ki,holott alaptalan volt a feltételezés. Ez miért jó,vagy miért csinálják ezt?
ápr. 3. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, de nem példa nélküli, amikor tényleg ugyanaz az ember ír ki nagyon hasonló kérédseket.
ápr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
én ezért vagyok még mindig csak 2es szinten. Unatkoznak igazából es szeretik cukkolni a másikat és az esetek nagy százalékában valóban alaptalan
ápr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Mutasd miről van szó!
ápr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Darius- ***** válasza:

Mert egyesek ezért járnak fel. Családi problémák kategória tele van velük. Pedig régi kérdéseket hülyeség összehasonlítani, mert a több százezer kérdésből nyilván lesz azonos. És ha írt egy ugyanolyan korábban miert gond ? Az évek elmúltával sok minden változik, az emberek véleménye és a környezet is.


Miért követik egymás véleményét? Egyrészt ha több rászáll a kerdezore, akkor bátrak lesznek, rájönnek ott lehet szemelyeskedni, alazni. Általában lelki sérült bántalmazottak írnak ilyen kommenteket. De van aki azért utánozza azokat a kommenteket, amelyeket jónak ítélték, hogy az övé is legyen az. Ezért érdemes lepontozni azt, aki semmi újat nem ír.

ápr. 4. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írja,nem példa nélküli dologról van szó.Én magam nem "megyek rá" ezekre a kérdésekre,de még nekem is feltűnik,ha 2 különböző kérdést ugyanaz az ember tesz fel,mert nem csak a megfogalmazása,a szóhasználata árulkodó,hanem időnként elmeséli kétszer ugyanazt a történetet,csak máshogy,és szerintem megfeledkezik róla. Aztán a válaszadóknál is láthatók hasonló mintázatok,azaz: sokszor ugyanazt feleli valaki x kérdésre,mint egy másik,hasonló kérdésre.

Egyébként engem nem zavar,tegyen mindenki úgy,ahogy jólesik.

ápr. 4. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ha ezt írom egy kérdés alá, akkor azért van, mert vagy aznap ugyan úgy fel volt rakva és minden egyezik vagy előtte való nap. És ráadásul még úgy is, hogy jön a párja és a másik oldalról is felteszik a kérdést.Hát kicsit se feltűnő. És nem egy troll van az oldalon...Bár én linkelgetni nem szoktam. De gondolom ez a kérdés se véletlenül lett feltéve...
ápr. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Két rém egyszerű oka van, egyrészt, mert tényleg sok a troll, meg mentálisan sérült, aki kiírja ugyanazokat a kérdéseket újra.

Na meg vannak az idióták, akik a szabályok ismerete hiányában, és a kereső használata helyett kiírják ugyanazokat a kérdéseket, amiket már mások korábban.

Így a két agyhalott társaság már szemmellátható mennyiség, ami szemetszúr másoknak is.

ápr. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nemzeti sportág. -Sokan vélik úgy, hogy mindent is tudnak, - pedig nem! :DDD
ápr. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!