Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálja ezt egy nő?...

Miért csinálja ezt egy nő? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

1 éve nincs kapcsolatom. Bizalmi problémáim vannak nőkkel.(Lelépett külföldre egy csávóval az exem, pedig rendben volt minden). Szóval van egy ismerősöm akinek van csávója. De ha találkozunk mindig oda jön hozzám beszélgetni. De van, hogy odajön hozzám megdícsér és gyorsan elsiet. Ha én megyek oda hozzá mindig izeg mozog a lábaival. Van, hogy lefagy. De valamikor meg tökre magabiztos. Aztmondta egy közös ismerősünknek, hogy nem jönne össze velem. Ugyanezt mondtam én is neki. Szép nő, de nem bízok benne. Az exét dobta a jelenlegi csávóért. Pont az ilyen típusú nők miatt van bizalmi gondjaim. Aranyosnak tűnnek, de kiszámíthatatlanok. Pár napja láttam a pasijával és kikerekedett szemekkel nézett engem. Aztán visszanéztünk egymásra. Amúgy valamiért mindig nyíl egyenesen nézz a szemembe ha dumálunk. Én is neki. Sose nézzünk félre. Képesek vagyunk 1 percig is így nézni egymásra, úgy hogy még se szólalunk. Olyankor furán is érzem magam. Annak ellenére, hogy kerülöm mostanában, meg nem bízok benne tökre érdekesnek találom ezt az egészet. Főleg, hogy ha lát engem bulikon meg akárhol mindig szemmel tart. Gyakran gondolok rá.


Felejtsem el?


Egyik barátom össze akár hozni a húgával, próbáljam meg inkább őt?


25/F



ápr. 3. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Ha minden rendben lett volna, nem lépett volna le, ezt te is tudod.
ápr. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ez az új nö egy ribi, folyton kell neki az újabb es újabb ”hódítás”, a figyelem figyelem figyelem minden mennyiségben, kórosan, a pasasa mellett is. Ha így izgul más pasira, ahogy te gondolod, miért ül a pasasával, ki kényszeríti?

Láttad te, hogy fegyverrel kényszerítik túszként erre?

Szerintem az is lehet, hogy nem te tetszel neki, hanem mániája a hódítás, hogy lássa és érezze, hogy íme, ennek a pasasnak is kell, függetlenül attól, hogy a pasi hogy néz ki. Ezért reszket is, hogy kapjon megerösítést. (nem találom a hosszú ö-t, elnézést)

Az ilyen párral sétálgató, de más pasira kerek szemmel nezö nö (és férfi) sok esetben szemelyisegzavaros, neki a hódítás igazolja a létezését és sosem senki mellett sem hagyja abba, keptelen a husegre. Sajnos mivel ezek az emberek gyakorlott hazugok, nagyon kesön leplezödnek le, ha egyaltalan.

Szerintem te most egy ugyanolyan nöt fogsz talalni, mint az exed. Ha tenyleg igaz, hogy te artatlan vagy es nem menekult töled mondjuk (anonim fórumon is megy ám a szepítés) akkor ez a nö egy másik érdekesség lesz.

ápr. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van pasi mit akarsz? A legtöbb embernek ennyire mindegy milyen emberrel jön össze? Ha megcsalja a pasiját vagy miattad szakít vele. Veled is megcsinálja ugyan ezt. Egy szempillantás alatt otthagy, ha talál jobbat... Komolyan ez kell neked?
ápr. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
De szerintem ha téged érdekel, csapj le rá. Miert állnál össze valaki húgával, ha te ebbe a nöbe vagy szerelmes? Annak semmi ertelme mar nem volna
ápr. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Latom nem önbizalomhiámyos, megy hozzád, dícsérget, rázza magat elötted rendesen, gondolom csodalkozik, hogy még nem léptél. Van ám annak tapasztalata, nem az a pirulós fajta, hanem elveszi magának ami kell, de megadja neked is a lehetöseget, hogy lépj
ápr. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha minden rendben van, nem menekülnek más karjaiban külföldre. Az ilyen f/szról-f/szra szálló pillarebegtető p/tsaval nem kell foglalkozni.

A húga meg passz, attól, hogy a nővére ribi, nem lehet megmondani, hogy milyen.

Mondjuk ha neked ilyen szinten mindegy kinél próbálkozol, akkor kereshetnél egy harmadikat, aki legalább nem indul hendikeppel

ápr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát az exem nem tartja a kapcsolatot senkivel mióta kiment. Se a barátaival. Se a rokonaival. Az anyja azt mondta vele is nagyon ritkán beszél. Egyszerűen új életett kezdett és mindenkit kizárt az életéből. Egyikünk se érti miért.


Nem szépíteni akarom a dolgot magamról, mert vannak hibáit, de tényleg ez történt.

ápr. 4. 21:13
 8/10 A kérdező kommentje:

Amúgy ez a csaj ez az "érdekes" ismerős. Nekem úgy tűnik mintha önbizalom hiányos lenne, és lehet azért teszi magát így vagy nemtudom. De ilyen egzotikus szépség, nagyon igéző tekintete van. Szép kék szemek. Szőke haj. Amúgy egyszer léptem nála, de nem kaptam se igent, se nemet. Csak megsimogatta az arcom, és elment. Nem tudtam akkor, még hogy van pasija. Nem is említette, de miután léptem nála az exéről minden képet leszedett és elkezdte felrakni az új csávóról képeket. Minden héten újat.


Szóval azóta kerülöm, meg max csak köszönök neki. De furcsának találom, lehet igazatok van vele kapcsolatban.


Kösz a válaszokat! 🙂

ápr. 4. 21:28
 9/10 anonim ***** válasza:

aki sokáig pislogás nélkül bámul, az csak azt figyeli h mennyure tudja a másikat átverni, mennyire dől be a hazúgságainak. ha folyton hátra néz miattad, akkor tart tőled. azért is kedveskedik, mert tart tőled.


inkább a felajánlott hugi.

ápr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
....ha simogatja az arcodat, akkor kellesz neki.
ápr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!