Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire érzed azt, hogy...

Mennyire érzed azt, hogy számodra a munka-élet egyensúly megvan?

Figyelt kérdés
ápr. 4. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Én teljesen. Egyrészt rugalmas a munkaidőm, szóval szinte mindig magamnak tudom beosztani hogy mikor dolgozok. Masrészt nem is vagyok túlterhelve, ezért van (elég sokszor) hogy nem is kell ledolgoznom az előírt óraszámot mert előbb végzek, azért meg nem tartanak bent az irodában hogy űljek (már ha bemegyek az irodába, mert ilyen esetekben általában home office-t veszek ki)
ápr. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
58%
Nekem a munkával van bajom, hogy nincsen annyi amennyi kellene, kvázi egy biztos bevételi forrás. Éppen emiatt tudok olykor stresszelni, de leginkább leszarom a dolgokat és az egészségre figyelek, mert az fontosabb.
ápr. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem teljesen. Nekem sok a heti 5 nap munka. Nem teljesen kötött a munkám, úgyhogy igyekszem úgy alakítani, hogy csak 4 nap legyen, de nem mindig jön össze. Kicsit összevissza a munkám, van, amikor nagyon laza, máskor meg összejön minden határidő.
ápr. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Alapvetően igen. De olyan a szakmám és pozícióm, hogy benne van rugalmasság, munkaidőn kívüli (eseti) elérés stb. De ezzel tisztában voltam mindig is.
ápr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb semennyire, napi 12-13 órát vagyok el otthonról munka miatt, utána házimunkára és alvásra van energiám csak.
ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A mostani helyen egész jól megvan ez az egyensúly, de lehetnék ügyesebb is, mikor az idő megfelelő beosztásáról van szó.


Az előző helyen, viszont, állandóan 10-14 órákat dolgoztam, ami mellett szinte semmire sem maradt kellő idő és/vagy energia. Magát a munkát imádtam pedig, de nem maradt mellette időm másra.

ápr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Két iskolában tanítok. Ha nem lennének a szünetek, otthagynám, nem lehet bírni.

A két iskola összes értekezletén, továbbképzésén, rendezvényén ott kell lennem. Általában este 7-8-ra érek haza. Állandóan van valami, állandóan készülni kell. Max este van egy órám. Meg a hétvége, akkor az összes felgyűlt házi szart csinálom.

Szóval nincs egyensúly.

ápr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én munkamániás vagyok. Nincs családom, munka után is otthon agyalok a munkán, azaz a következő napon. Magánéletem nincs, nincsenek barátaim, ismerőseim sem. Azt gondolom, hogy aki érzi magáról, hogy családra, barátnőre képtelen lenne figyelni, jobb, ha belátja ezt magának.

Így marad a munka, mint életcél(?).

ápr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!