Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a lányok, akik szépek és...

Azok a lányok, akik szépek és népszerűek voltak általános és gimis korukban miért van durván kiélt fejük 25 éves korukra? A volt népszerű fiúk miért lesznek alkoholisták és hájasak?

Figyelt kérdés

Nem tudom észrevettétek-e, de mintha huszonéves kor közepe felé inkább azok kezdenek el jól kinézni, akik sohasem voltak a világ szépei, hanem inkább ügyeltek magukra és figyelnek az életmódra. A volt osztálytársaim közül a legszebb lányok tekintetében katasztrofális a helyzet.

Kiélt szolibarna bőr.

Volt akibe kb. az egész évfolyam szerelmes volt, most hatalmas lett a homloka a hajhullástól, sárga fog, igénytelenül öltözködik. Mondjuk ő pszichológushoz is jár, tehát nála valami más is félrement.

Van aki már most plasztikáztatja magát, teljesen eldeformálódott az arca.


A gimis népszerű fiúk között is siralmas a helyzet. Gusztustalan nagy háj, alkoholisták, rájuk sem lehet ismerni.


Azok akik viszont átlagosak voltak mind elkezdtek ragyogni. Akik figyelnek hogy mit esznek, isznak, tudatosak. Akiket kb. senki nem vett észre. Mintha megfordult volna a tendencia. Volt egy srác akit semmibe nem néztek, dagadt volt meg pattanásos, szemüveges, most lefogyott, kontaktlencsét hord, crossfittezik és hívták alsógatyamodellnek!!! Nem hittem el, amikor meghallottam.

Votlak aztán átlagos lánykák, ők megmaradtak kimértnek, de odafigyelnek az étkezésükre, nem kezdtek önpusztító életmódba, ezért kinézetre kilométereket vernek a gimis korban szebb lányokra.



Ez törvényszerű egyébként? Vagy karma? Én sokáig azt hittem, hogy aki szép és népszerű volt sulis korban ők felnőtt korban is azok lesznek, és fordítva, mintha előre determinálva lenne a sorsunk.


Nagyon kevés kivételt látok. Vannak, de rettenetesen kevés.


A kérdés nem provokáció, én tényleg ezt látom. De kíváncsi vagyok, ti hogy látjátok.


ápr. 5. 09:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
72%
Akik szebbek és sok figyelmet kaptak a szemelyisegfejlodes idoszakaban 18 eves koruk elott azoknak altalaban fejukbe szall a dicsoseg ezert elindulnak a lejton. Ennyi kerdezo.
ápr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%

Semmi köze a karmához.


A magyarok többsége nem a kiváló életmódjáról híres, vagy arról, hogy rohadt tájékozatlan lenne táplálkozás témában, és valljuk be, a magyarok inkább a kifogáskeresésről, igénytelenségről és lustaságokról híresek.


A nőknél amúgy is sokkal fájdalmas az öregedés, mert ugye ők 25-30 éves korig igazán kapósak, és az borzalmas életmóddal okozza azt, hogy a legtöbb 27-28 éves magyar nő már kinéz vagy 35-nek.

A férfiak többsége lepukkan, de ők abból a szempontból szerencsések, hogy akár 40 évesen is lehetnek a nők körében népszerűek, de edzenek, odafigyelnek az étrendre, míg egy 40 éves igényes nő sem nagyon tud már versenyezni egy 22 évessel.

ápr. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
84%

Elég nyomi iskolába járhattál.

Én elit gimiben végeztem, és ahogy látom, az egykor népszerű gyerekek most orvosok, jogászok, pénzügyesek, mérnökök stb. Oké, van, akiből légiutaskísérő vagy személyi edző lett, de ezt sem nevezném lecsúszásnak. Teljesen normális, rendezett élete van mindegyiküknek. (Engem is beleértve.)


Te gondolom, az ilyen kültelki iskolákba járó proli csemetékre gondoltál. Köztük nyilván gyakori a leírt jelenség.

ápr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
57%
Savanyú a szőlő, ugye? Ezt a patront ellőtték már egy párszor.
ápr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
49%
Elit gimiben végeztél, de kérdést sem tudsz értelmezni, mert rohadtul nem arról szól, hogy ki mit végzett.
ápr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Ez fura.
ápr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
47%

5

Uhh, kis frusztráció :D

Akkor kiegészítem: rendezett életük van, amelybe beletartozik az, hogy nem verték szét az egészségüket. Így már érthető, vagy szeretnéd, ha még jobban leegyszerűsíteném számodra?

ápr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%
Önpusztító életmódot nem láttam annyira, csak hogy aki szép csaj volt, meghízott, eltorzult. Akinek meg gyereke lett egy tizessel többnek néz ki.
ápr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
43%
#7 te vagy a frusztrált, te jöttél orvosokkal meg jogászokkal miközben a kérdésnek ehhez semmi köze. Egyébként aki orvos, nem feltétlenül van rendezett élete, 48 órás ügyeletekkel tarkítva pl. De hát te elit gimisként ilyen faék egyszerűségű vagy. Sajnos az oktatás ennyit ér ebben az országban, láthatjuk, hogy egy elit gimis nem képes egy szimpla kérdést értelmezni.
ápr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
68%

Te a szimpla választ nem tudod értelmezni. :D Leírtam. Sikeresek, rendezett életük van és nem rombolták szét az egészségüket. Sajnálom, hogy a kültelki sulikban nem tanítanak meg olvasni, de azért ennyire nem kéne felvágni vele... Leírtam, hogy egy embernél sem tapasztaltam a kérdező által megálmodott lecsúszást. Mit nem értesz ezen?


Nyilván vitathatod az állítást, de könyörgöm, olvasd el, amire válaszolsz...

ápr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!